Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Özyurtlar Ncadde Hayat Residence'ta 179 bin liradan başlayan fiyatlarla!

Satışların tüm hızıyla devam ettiği Özyurtlar Ncadde Hayat Residence, 40 milyon yatırım değerine sahip. Ncadde Hayat Residence, 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor..


Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı projelerde tanınan Özyurtlar İnşaat’ın, Esenyurt'ta inşa ettiği yeni projesi Ncadde Hayat Residence'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 204 adet konut ve sekiz adet ticari üniteden oluşan Ncadde Hayat Residence, şehir hayatında olmak isteyenlerin yeni adresi olmaya hazırlanıyor.  

1 oda 1 salon ve 2 oda 1  salon olarak projelendirilen Ncadde Hayat Residence'da daireler 60 ve 265 metrekare aralığında inşa ediliyor. 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelerden oluşan Ncadde Hayat Residence, çoğunlukla ailelerin tercihi oluyor. 

Esenyurt'un en işlek caddesi Doğan Arsalı Bulvarı'nda yükselen Ncadde Hayat Residence, 28 bin metrekare alan üzerinde projelendiriliyor. 40 milyon yatırım değerine sahip olan Ncadde Hayat Residence, 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  

2016 yılının son, 2017 yılının ise en yeni projesi olan Ncadde Hayat Residence'ın teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak belirlendi.

Konfor ve lüks, cazip fiyatlarla buluşuyor

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle satışa sunulan Ncadde Hayat Residence'ın şehrin içinde, her türlü lokasyona kolay ulaşımı olan bir noktada yer almak isteyenler için inşa edildiğini belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, yeni projeleriyle konforu ve lüksü cazip fiyatlarla buluşturduklarını söyledi. 60 metrekareden oluşan 1 1 daireleri 179 bin TL'den satışa sunduklarını açıklayan Özyurt, 90 metrekare ve 265 metrekare aralığındaki 2 1 daireleri ise 269 binTL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardıklarını bildirdi. 

Şehrin ortasında eksiksiz bir hayat

Merkezi konumuyla tercih edilen Ncadde Hayat Residence, ayrıca cadde ve şehir manzarasıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Alışveriş merkezlerinin ve şehrin tam ortasında bulunan daireleri ve tüm lokasyonlara kolay ulaşımı ile fark yaratan proje, 7/24 güvenlik hizmetiyle korunuyor. Sahip olduğu terasları, spor salonu, hamam, sauna, resepsiyon hizmeti ve kapalı otoparkı ile Ncadde Hayat Residence, şehrin ortasında eksiksiz bir hayat sunuyor.

Kolay Ulaşım

Özyurtlar İnşaat güvencesiyle inşa edilen Ncadde Hayat Residence, Esenyurt-Bahçeşehir yolu üzerinde, Esenyurt’un en önemli ve işlek caddesi olan Doğan Araslı Bulvarı'nda yer alıyor. TEM otoyolu bağlantısı güzergahında ve City Center projesinin hemen yanında bulunan proje, toplu taşıma araçlarına da çok yakın. Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na ise 15 dakika uzaklıkta yer alan Ncadde Hayat Resindece, Özyurtlar Nmerkez OutletAVM’nin hemen karşısında, AkbatıAVM’ye 5 dakika mesafede ve birçok alışveriş noktasına yakın konumda bulunuyor. Şehrin tam göbeğinde olan proje, belediye, emniyet ve tapu müdürlüğü, hastane, okul, üniversite gibi pek çok lokasyon ile yan yana ve yürüme mesafesinde yer alıyor. 


www.ozyurtlar.com