Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Palladium Antakya – Tahincioğlu, OTA Antakya, Gençoğlu

Tahincioğlu Gayrimenkul, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Antakya şehir merkezinde hayata geçirilen ilk alışveriş merkezidir. Palladium Antakya AVM, 9 Ekim Çarşamba günü hizmete açılmıştır.Palladium Antakya – Tahincioğlu, OTA Antakya, GençoğluPalladium Antakya’nın genel özellikleri nelerdir?

Tahincioğlu, Palladium markası altında alışveriş merkezi geliştirme işindeki başarısını, Antakya, Hatay’da sürdürmektedir.


Şehir merkezinde yer alan 150 mağazalı Palladium Antakya Leed Gold Sertifikası’na adaydır.Palladium Antakya AVM künye bilgileri nelerdir?


Yer: Antakya, Hatay

Kullanım: Alışveriş Merkezi

İnşaat Alanı: 105.000m²

Satılabilir Alan: 40.000m²

Tamamlanma Tarihi: 2013, 3. Çeyrek

Yatırım bedeli: 150 milyon dolar

Mağaza sayısı: 150

Mimar: Ergün Mimarlık 

Palladium Antakya Avm’deki bazı mağazalar: Altınbaş, Altınyıldız, Beymen, Deichmann, English Home, İpekyol, Koton, Mango, Penti, Pierre Cardin, So Chic, Us Polo... Palladium AVM, Antakya'da kapılarını ne zaman açtı?


Tahincioğlu Gayrimenkul, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Antakya’da 150 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Palladium Antakya Alışveriş Merkezi’nin kapılarını 9 Ekim 2013 tarihinde açtı.


Mağaza ve restoranlar ile sinemadan oluşan geniş yaşam alanıyla 2008’de açıldığından bu yana 5 yılda elde ettiği başarı ve ziyaretçi sayısı ile Palladium AVM markası, büyük başarısını Anadolu’da sürdürüyor.


Tahincioğlu, marka karmasıyla tüketicilerin ilgi odağı olan İstanbul Anadolu yakasının en prestijli alışveriş merkezi 

Palladium AVM markasını Antakya’ya taşıyor.Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu açılış töreninde neler söyledi?


Törendeki açılış konuşmasında Palladium’un 5. yılında, markayı Anadolu’da büyüttüklerini söyleyen Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, "İstanbul Anadolu Yakası’nda 2008 yılında ilki açılan Palladium markasını Antakya’ya taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. 150 milyon dolar tutarındaki bu yatırımı Antakya’ya yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Palladium Alışveriş Merkezi, Antakya’da yapılan en büyük organize perakende yatırımı. Antakya’da yaşamın yeni mozaiği niteliğindeki Palladium’un; tarihi ve kültürel dokusu açısından Türkiye’nin en güzel şehirlerinden Güney’in incisine kazandıracağı yerli ve yabancı markalar, sosyalleşme alanlarıyla bölgenin devam eden kalkınmasına destek olacağına inanıyoruz. Toplamda 2.000 kişinin üzerinde istihdam sağlayacak Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Antakya halkına da sevdikleri ile birlikte huzur, güven ve keyif içerisinde vakit geçirmeleri için fırsat sağlayacaktır” dedi.Palladium Antakya AVM’de neler var?


Tarihi ve kültürel dokusu ile Türkiye’nin en dikkat çeken şehirleri arasında yer alan Antakya’nın merkezinde konumlandırılan Palladium Antakya AVM, 40 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.


Kentin tarihi dokusuna uygun olarak tasarlanan alışveriş merkezinde, bölgenin iklimine uygun olarak güneşten korunan avlular, Asi nehrine bakan açık hava terasları ve serbest dolaşılan ortak alanlar yer alıyor.

Antakyalıların alışveriş ihtiyaçlarını karşılamanın yanında hem sosyal hem de kültürel aktivitelerin yapılacağı merkezde, kafe, restoran, sinema, çocuk oyun alanı, büyüklere yönelik bowling, bilardo, dart oynanabilecek alanlar yer alıyor.


Palladium Antakya AVM, özellikle sergi ve tiyatro gösterileri gibi kültür sanat aktivitelerine yoğunlaşıp, Antakyalılara rahat ve güvenilir bir sosyalleşme alanı yaratmayı hedefliyor.Palladium AVM iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Adres: Haraparası Mah. İzzet Güçlü Sok. No: 26 Antakya - Hatay

Kiralama başvuruları için: 

Antakya 0326 225 32 26 

İstanbul 0212 324 52 22