Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Palm City Modern CNR Emlak Fuarı'nda görücüye çıktı!

Antalya'da Palm City markasıyla 3 konut projesine imza atan Gençer Grup, CNR Emlak Fuarı'na katıldı. Firma, inşaat çalışmalarının devam ettiği Palm City Modern'i görücüye çıkardı.Antalya'da Palm City markasıyla 3 konut projesine imza atan Gençer Grup, CNR Emlak Fuarı'na katıldı. Firma, inşaat çalışmalarının devam ettiği Palm City Modern'i görücüye çıkardı.

 

Gençer Grup'tan Tuba Gençer CNR Emlak Fuarı ile ilgili olarak Arap komisyoncuların katılımının yüksek olduğunu, Arapların projelerini satmak isteme talebiyle geldiklerini söyledi. 

 

3 projesiyle fuara katıldıklarını söyleyen Gençer, 1. etap olan Palm City Antalya'da villa, daire ve suit dairelerin olduğunu, villa ve suitlerin satışının tamamlandığı, satış sürecinin kalan son daireler için devam ettiğini belirtti.

 

1000 metrekare ile 2 bin metrekare arsa içerisindeki büyük Kaliforniya tarzı özel havuzlu villaların bulunduğu 2. etap olan Palm City Premium'da ise satışlar yüzde 50 oranda tamamlandı.

 

Palm City Modern CNR Emlak Fuarı

 

3. etap olan Palm City Modern projesinin Döşemealtı'nda yükseldiğini söyleyen Tuba Gençer, kaba inşaatın bittiğini ve çevre düzenlemelerinin yapıldığını belirtti. Tuba Gençer son olarak konut üretimine Antalya'da devam edeceklerini açıkladı.

  

Palm City Modern'de 78 tane ikiz villa bulunuyor. 250-400 metrekare arasında arsa üzerinde kurulan villalarda daire teslimleri Nisan ayında yapılacak.

 

Palm City Modern'de fiyatlar 635 bin TL'den başlıyor. Firma tarafından 5 ile 10 yıl arasında taksit yapılıyor.

 

http://modern.palmcity.com.tr/tr/

 

Işıl Seren KESKİN/CNREmlak2017