Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Paradise Residence'ta fiyatlar 187 bin TL'den başlıyor!

Uzaltaş Şirketler Grubu imzası ile hayata geçirilen Paradise Residence'ta daire fiyatarı 187 bin liradan başlıyor..


Paradise Residence projesi, Uzaltaş Şirketler Grubu imzası ile hayata geçiriliyor. Diğer konut projelerinden farklı şekilde dizayn edilen Paradise Residence'ta daire fiyatarı 187 bin liradan başlıyor.

 

Paradise Residence projesi Ankara’da home-office anlayışına farklı boyut getirecek proje için açıklamalarda bulunan Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Paradise Residence’ı, Uzaltaş kalitesinde, buna karşın konutta ve iş yaşamında aşırılıktan ve gereksiz detaylardan sıkılanlar için minimal, sade ve tasarruflu şekilde planladık” dedi.


Şuana kadar Ankara'da yapılan araştırmalarda  Ankara  iş dünyasının en gözde konumu olan Konya yolunda bu tarz bir projeye ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Pala, “Amacımız her türlü kolaylığı ve ihtiyaç olan konforu bu bölgede aynı anda sağlamak. Ama gereksiz masrafların önüne geçerek…”dedi.

 

Paradise ResidenceÜnal Pala,2018 yılının sadeliğin yılı olacağını ifade ederek “Ankara iş dünyasının kalbinde bulunmak, rezidansta kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenler ama çok fazla bütçesi olmayanlar için 187 bin liradan başlayan home ofislerin satışına başladık. Üstelik lansmanda 24 ay vade farksız, sıfır faiz ödeme kolaylığı da getirdik. Modern konut projelerinin alıcılar tarafından en büyük sorun olarak görüldüğü aidat ücretini ise minimum seviyede olacağının şimdiden garantisini verebilirim. Projeyi Ekim 2018’de teslim etmeyi hedefliyoruz” dedi.