Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Pembegül Selman kimdir?

2002 yılında itibaren de proje üretmeye Gizem Mimarlık ile Kayseri'de devam etmekte olan Mimar Pembegül Selman kimdir?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Pembegül Selman özgeçmişini şu şekilde anlatıyor; "1976 yılı Kayseri doğumlu, evli ve 2 çocuk annesiyim. Mezuniyetten sonra ücretli olarak mimarlık ofisinde çalışma hayatına başladım. 2002 yılında itibaren de proje üretmeye Gizem Mimarlık ünvanlı proje firması ile Kayseri'de devam etmekteyim. 


2006-2012 TMMOB Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Şube Sekreter Üyeliği yapmış olup halen TMMOB Mimarlar Odası MUDK Üyesi ve denetlme kurulu üyeliği yapmaktayım. 


2010-2015 Kayseri Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyesi ve son döneminde Kadın Meclisi Başkanlığı görevi yaptım. 2011 yılından itibaren Erciyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde ve 2013 yılından itibarende Melikşah Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Misafir Öğretim Görevlisi olarak derse girmekteyim."


Gizem Mimarlık

Gizem Mimarlık Proje Ofisi 2002 yılında ltd. şirket olarak kurulmuş olup 2009 yılından itibaren de şahıs firması olarak halen proje üretmeye devam etmektedir. 


Kayseri ve çevre illerde inşası tamamlanan konut, ticaret yapıları ve kamu yapıları projelerine imza atılmıştır. Birçok Ulusal Mimari Proje Yarışmasına katılımcı olmuştur.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura, Anneler günü konut kampanyaları