Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Pendik East Park Residence projesi başladı!

East Park Residence, Pendik'te Mtb inşaat ile Fatih Yıldız inşaat'ın ortak yatırımı olarak inşa ediliyor. Proje için inşaat çalışmaları başladı..


East Park Residence, Pendik'te Mtb inşaat ile Fatih Yıldız inşaat'ın ortak yatırımı olarak inşa ediliyor.


Pendik Doğu Mahallesi'nde, tren yolunun hemen önünde inşa edilen East Park Residance, modern mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken bir residence projesi olarak ortaya çıkıyor. Modern mimarinin tüm yönleri ile uygulandığı proje geleceğin trend mimari yaklaşımları ile ilgili olarak da fikir veriyor. 


4 bin metrekare alana kurulan ve 2 blokta 1+1'den 5+1'e farklı metrekarelerde 102 konutun 3/er aldığı East Park Residance zengin sosyal donatı alanları ile 5 yıldızlı bir tatil konsepti özelliklerine sahip. Günlük yaşamı tatil konforunda yaşama olanağı sunan proje lokasyon olarak da çok özel bir noktada hayata geçiriliyor. 


İnşaat sektöründe ismi genç ve başarılı girişimciler arasında ilk sıralarda 3/er alan, proje ortağı Mtb Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Baran Karakaş, East Park Residence projesinin fark yaratan özellikleri ile insanların konut anlayışını değiştireceğini kaydetti.