Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Pendik Okyanus Park'a yoğun ilgi!

Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren KG Grup, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projeleri ile insanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.


Mobilya, dekorasyon ve inşaat sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren KG Grup, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projeleri ile insanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. 


Kurulduğu günden bugüne yapımını gerçekleştirdiği konut projeleri ile yüzlerce ailenin ev sahibi olma mutluluğuna ortak olan KG Grup, en son yapımını bitirdiği Yıldız Park projesi ile sektöründeki bilgisini ve tecrübesini göstermişti. 


KG Grup’ un Gebze- Çayırova'da hayata geçirdiği 3 blokta 70 konutun içinde yer aldığı Yıldız Park Projesi, çoğu yönden bulunduğu bölgede örnek proje olarak gösteriliyor.


İnşaat sektöründe proje geliştirme ve uygulama konusundaki tecrübelerinin güzel bir sonucu olarak Okyanus Park projesini geliştirdiklerini belirten KG Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Danacı” Okyanus Park modem mimarisi ve günlük yaşamı daha da kolaylaştıran yaşam alanları ile uzun yıllar bulunduğu bölgede standartları belirleyecek” dedi.


Gerçekleştirdikleri her projede gerek malzeme seçimi gerekse uygulama konusunda üst standartları ortaya koyduklarını sözlerine ekleyen Yönetim Kumlu Başkanı Turgut Danacı ile KG Grup’un kurumsal yapısmı ve projelerini konuştuk.


Turgut Bey KG Grup hakkında bilgi verir misiniz?

KG Grup olarak inşaat, mobilya ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermekteyiz. îş dünyasında 30 yılı geride bıraktım. Memleketim Kastamonu Tosya’ da başlayan ticari faaliyetlerimi İstanbul’ da devam ettirmekteyim. İnşaat sektöründe markalı konut projeleri geliştiren ve üreten bir kurumuz. Mobilya sektöründe ise ülkemizin büyük mobilya üreticisi markaların ürünlerinin satışım gerçekleştirmekteyiz.


Okyanus Park Projesi tanıtıldıktan sonra yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Siz gelen ilgiyi neye bağlıyorsunuz?

Okyanus Park Projemizi insanların beğenisine sunduktan soma aldığımız geri dönüş bizim için çok mutluluk verici oldu.Projemize gelen beğeni, projemizi geliştirme aşamasında oluşan tüm yorgunluğumuzu ve stresimizi aldı diyebilirim.Okyanus Park projemizin her bir detayını deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan profesyonel kadromuz ile çok iyi bir şekilde projelendirdik ve planladık. Her m2’yi maksimum yarar sağlayacak şekilde düşündük. Artık günümüzde tüketiciler bilinçli ve sizin projenizde oluşturduğunuz farklılıkları görüyor ve ona göre projenize ilgi gösteriyor.


Okyanus Park’ın detaylı özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

Okyanus Park projemizde iki blokta toplam 108 daire ve 5 işyeri bulunmaktadır. 8 bin m2 alanda 3 bin m2 inşaat alanı bulunan projemizin üç cephesi yola, bir cephesi ise halka açık olan Okyanus Park’a bakıyor. Okyanus Park’ ta 2 katlı toplamı 5000 m2 olan kapalı otopark alanımız bulunmaktadır. Biz projemiz içerisinde insanların sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilecek donatı alanlarına yer verdik. Bu kapsamda 1600 m2 peyzaj alanı bulunan Okyanus Park projemizde spor alanı (Fitness) ve sosyal alanlar oluşturduk. Okyanus Park, 7’den 70’e insanların istek ve beklentilerini karşılayacak bölümleri içerisinde barındırıyor. Projemizde, çocuklar için oyun parkları, yürüyüş yolları, kamelyalar,palmiye ağaçları, süs havuzu gibi zengin bir peyzaj alanı yer alıyor.


www.pendikokyanuspark.com