Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Piazza Maltepe lansman fırsatları!

Piazza Projesi, Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe projesi olarak yükseliyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.


Piazza Projesi, Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Maltepe projesi olarak yükseliyor. Projede konutların 2018 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor. 


320 milyon Euro yatırım bedeline sahip Piazza Maltepe, karma proje olarak hayata geçiriliyor. 2 bloktan meydana gelen Piazza'da konut bloğu 29 katlı, ofis bloğu ise 21 katlı olarak yükseliyor. 


42 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede toplam 230 daire yer alıyor. Piazza’da 1+1 daireler 59 ila 135 metrekare, 2+1 daireler 96 ila 157 metrekare, 3+1 daireler ise 152 ila 214 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip.


Rönesans Piazza Projesi iç ve dış görselleri!


İçerisinde yer alacak metro durağı bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, sahil yoluna 3 km mesafede yer alıyor. 


E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza Maltepe'de 2 bin 400 araçlık kapalı otopark mevcut.


Bugün gerçekleşen basın toplantısı ile satışa sunulan Piazza Maltepe'de lansmana özel fırsatlar sunuluyor.


Piazza Maltepe lansman fırsatları


Piazza Maltepe'de daire fiyatları lansmana özel 450 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel uygulanan kampanya kapsamında liste fiyatları üzerinden peşin alımlarda yüzde 12 indirim, teslime kadar şirket içi vadeli ödeme seçeneği ve yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla konut sahibi olma gibi ayrıcalıklar sunuluyor. 


http://www.ronesansmaltepe.com/tr/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com