Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Propa Vista’nın ön lansman avantajları devam ediyor!

Kartal’ın iddialı projesi Propa Vista’nın ön lansman avantajları devam ediyor. Kasım ayında başlayan ön lansman süreci içerisinde dairelerin yüzde 25’i satıldı..


Kartal’ın iddialı projesi Propa Vista’nın ön lansman avantajları devam ediyor. Kasım ayında başlayan ön lansman süreci içerisinde dairelerin yüzde 25’i satıldı. Yoğun ilgi gören Propa Vista projesini merak edenler ve yatırımcılar 4 Aralık Pazar günü brunch’ta bir araya gelecek. Propa CEO’su Can Özçiçek, “Bu projede ben de olmalıyım diyen herkesi kahvaltıya bekliyoruz” dedi. 


Markalı konut sektöründe, en seçkin lokasyonlarda projeler geliştiren Propa, Kartal’ın en iddialı ve yenilikçi projesi olmaya aday yeni projesinde ön satışlara başladı. Ön satış döneminde çeşitli etkinlikler gerçekleştiren Propa Vista, 4 Aralık Pazar günü, hem daire sahipleri ile hem de projeyi tanımak isteyenlerle brunch’ta bir araya gelecek. Projeyi merak edenlerle brunch kapsamında vakit geçirmeyi ve bu arada projenin detaylı sunumunu yapmayı amaçladıklarını belirten Propa CEO’su Can Özçiçek, “Biz, Propa olarak sadece daire satmıyoruz. Aynı zamanda bir yaşam stili sunuyoruz. Amacımız müşterilerimizdeki memnuniyeti en üst seviyede tutmak. Bunu hem satış öncesi hem de satış sonrası dönemdeki hizmetlerimizle sağlamaya çalışıyoruz” dedi.


Projeyle ilgili açıklamalar yapan Propa CEO’su Can Özçiçek, “Propa Vista, Kartal’ın yeni nesil yaşam projesi olarak tasarlandı. Projede ‘Vista Plus’ konseptiyle kişiye özel kullanım alanları sunuyoruz. Site sakinleri; evlerine artı olarak bu alanları diledikleri zaman kullanabiliyor ve sadece kullandıkları kadar ödüyorlar” şeklinde konuştu.


Propa Vista Plus Kartal projesi E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanı sıra, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor.


Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Proje sakinleri; evlerine artı olarak ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları gibi artı unsurları diledikleri zaman kullanabilecek ve sadece kullandıkları kadar ödeyecek.


Vista Meydan ve Vista Çarşı’nın bölgede önemli bir buluşma ve çekim noktası olacağını söyleyen Propa CEO’su Can Özçiçek: “Propa Vista’da yaşayanların tüm gündelik ihtiyaçlarını sadece bir asansör mesafesinde karşılayabilecekleri bir mağaza karması oluşturduk. Mağaza karması, kaliteli yeme-içme, pastane, kahve zinciri ve süpermarket karmasından oluşuyor. Şimdiden Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri markalarla ön anlaşmalarımızı yaptık. Projenin önünde tasarladığımız meydan ve bu meydana açılan cadde mağazaları projede eşsiz bir konsept ve uyum oluşturdu. Gerek E-5 üstündeki konumumuz, gerekse metronun ve toplu taşıma duraklarının tam önümüzde bulunuyor olması, Propa Vista’nın konum ayrıcalığını ve ulaşım kolaylığını da ön plana çıkarıyor. Projede sunduğumuz tüm yenilik ve özelliklerin bir bütün olarak, hem bölgemize hem de yatırımcılarımızın hayatına önemli bir değer katacağına inanıyorum” dedi.http://www.propavista.com/