Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Pruva 34 iç mimari tasarımıyla ön plana çıkıyor!

Pruva 34'ün evleri, Gönye Tasarım imzası ile tasarlanmış olup; projenin kimliğini tamamlayan ve yüksek standartlara sahip iç mekan tasarımıyla ön plana çıkıyor.


Pruva 34'ün evleri, Gönye Tasarım imzası ile tasarlanmış olup; projenin kimliğini tamamlayan ve yüksek standartlara sahip iç mekan tasarımıyla ön plana çıkıyor.


Büyük metrekareli daireler ve dublekslerin yer aldığı denize karşı konumlandırılmış Pruva 34 projesi kapsamındaki örnek daire tasarımının tüm detaylarında müşteri profili ile uyumlu üst segment ürünler tercih edilmiş.


Dairenin tasarımında mobilya seçimleri ve dekorasyon detayları, sabit mobilya tasarımları kadar özenle üzerinde durulan noktalar olmuş. Proje için özel olarak tasarlanmış mobilya, halı, yatak tekstili, ev tekstili ve yağlı boya tablolar, mekana hem farklılık hem de yaşanmışlık katmış. Mobilya ve dekoratif detaylar kadar iç mimari tasarımı farklılaştıran ve beklenen konforu kullanıcıyla buluşturan teknolojik donanımlardan fotovoltaik cam ise istenildiğinde mekanlar arası şeffaflığı sağlamak üzere antre ve salon arasında kullanılmış.


Gönye Tasarım’ın projelerinde sıkça kullandığı doğaya gönderme yapan esintiler, örnek dairede de pek çok detayda göze çarpıyor. Özel tasarım desenli ahşap parkeler ve kaliteli mermer seçimleriyle doğallığı iç mekan tasarımıyla buluşturan Gönye Tasarım, kullandığı renklerle de bu etkiyi sürdürmüş. 


Tüm dairenin belirli bir tema ve renk düzeninde kurgulandığı projede bronz detaylar, bej, kahverengi, mavi, yeşil, sarı ve turuncu tonlarıyla doğal, sofistike ve dinamik bir enerji yaratılmış.


62 bin 373 metrekare alanda yükselen Pruva 34,  Doğa Şehircilik tarafından inşa ediliyor. Projede 239 rezidans, otel ve apartlar bulunuyor. 


16-17 katlı yedi blok halinde yükselen Pruva 34 Bakırköy'de 1+1, 2+1, 4+1, 5+1, 4+2, 5+2 daire tipleri yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 85 ile 363 metrekare arasında değişiyor.


Pruva 34 Bakırköy'te teslimlerin Aralık 2017'te yapılması planlanıyor.www.pruva34.com