Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı

Dilek Gayrimenkul ve Toya Yapı ortak girişimi tarafından İstinye’de hayata geçirilen projedir. Anahtar teslimlerinin Aralık 2013'te gerçekleştirilmesi planlanan Qent İstinye projesinde fiyatlar 1 milyon 98 bin dolardan başlangıç gösteriyor.Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı
Qent İstinyeProje künyesi

Lokasyon:  İstinye

Toplam arsa:  3070 m2

İnşaata başlama tarihi:  Nisan 2012

İnşaatı bitirme tarihi:   Aralık 2013

Yatırım bedeli:  -

Ünite sayısı:  21 konut

Mimarı:  Tabanlıoğlu Mimarlık, Porsche Design Studio (İç tasarım)


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 8 bin dolar – 13 bin dolar arasında 

Ödeme koşulları: Yüzde 25’i peşin, kalan yüzde 75’i 180 ay Denizbank ve Akbank’tan kredilendirilebiliyor.


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Enka Okulları

Hastaneler: İstinye Devlet Hastanesi, Özel Levent Hastanesi, Maslak Acıbadem

Çevre yollara uzaklığı: FSM’ye 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika


İletişim Bilgileri: 0212 229 66 77Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı


Qent İstinye nerede?


Qent İstinye projesi İstanbul Avrupa Yakası İstinye 'de inşa ediliyor. 120 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen alanlara sahip konutların yer aldığı Qent İstinye Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın konumda bulunuyor. Projede yer alan konutların satışları devam ediyor.Qent İstinye projesi kimin?

  

Bir Sakıp Sabancı Holding A.Ş. iştiraki olan Dilek Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. ile inşaat ve gayrimenkul geliştirmede yılların tecrübesine sahip Toya Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. bu projede bir araya geliyor.

Proje, ulusal ve uluslararası birçok ödülün sahibi olan Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından gerçekleştirilmiş olup projenin iç mimarisi, dünya çapında bilinirliğe sahip tasarım stüdyosu Porsche Design Studio’ya aittir. Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı


Qent İstinye’deki konut tipleri nelerdir?


Dilek Gayrimenkul ve Toya Yapı ortak girişimi ile inşa edilen İstinye Qent Konutları 'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri bulunuyor.Qent İstinye ne zaman teslim?


3 bin 70 metrekarelik arsa alanı üzerine yayılan Qent İstinye'nin anahtar teslimlerinin Aralık 2013 'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.Qent İstinye projesinde başlangıç fiyatı nedir?


İstinye Qent Konutları'nda fiyatlar Ekim 2013 itibariyle 1 milyon 98 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı


Qent İstinye’de neler var?


İstinye Qent Konutları 'nın sosyal donatı alanları arasında; yüzme havuzu, fitness salonu, misafir otoparkı, sauna ve kapalı otopark bulunuyor.


Qent İstinye iletişim ve ulaşım bilgileri neler?


Satış ofisi 


Adres: İstinye Yokuşu Tepeüstü Sokak No: 2  34460 İstinye - İstanbul 

Tel: 0212 229 66 77 - 0212 229 99 27 

GSM: 0 553 337 74 24

Web: www.qentistinye.com


Qent İstinye – Sarıyer – Dilek Gayrimenkul, Toya Yapı