Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rams Yapı

Türkiye’nin yeni finans merkezi Ataşehir'in en önemli projelerinden biri olan Sample Park'ı yapan şirket.
Rams Yapı kimler tarafından kuruldu?


Bugüne dek 500.000 m2'ye yakın yaşam alanının inşasını gerçekleştiren Rams Yapı'nın temelleri, Muhammet Civelek, Recep Karamahmutoğlu, Mustafa Karaçuha ve Suat Köseoğlu tarafından atıldı. Rams Yapı, kurulmasının hemen ardından ilk olarak Türkiye’nin yeni finans merkezi Ataşehir'in en önemli projelerinden biri olan “Sample Park” projesinin temellerini Nisan 2012’de attı. Rams Yapı’nın patronu kimdir? Rams Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karaçuha’dır. Rams Yapı’nın Sample Park projesinin özellikleri ve fiyat aralığı nedir? Nisan 2013 itibariyle 1+1 dairelerin satışlarının tamamlandığı Sample Park'ta 2+1 daireler 298 bin TL ile 354 bin TL arasında, 3+1 daireler 480 bin TL ile 499 bin TL arasında satılıyor. Sample Park’ta peşin alımlarda  %5 indirim uygulanıyor. Nisan ayına özel olarak hazırlanan kampanyada ise banka kredisi kullanımında %3 indirim sağlanıyor.

Sample Park’ın nisan ayına özel olarak hazırlanan kampanyasında tapular hiç beklemeden anında teslim ediliyor. Sample Park’ta KDV oranı %1. Rams Yapı
Sample ParkAralık 2013'te teslim edilecek bir Rams Yapı projesi olan ve 7 katlı 4 bloktaki 130 daireden birine sahip olanları, Sample Park’ta 4270 metre karelik bir alan üzerinde yükselen bir dünyada 7’den 70 herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek avantajlarla dolu yepyeni bir yaşam bekliyor. Tırmanma duvarlarından mini golfa, çocuk yüzme havuzlarından basketbol sahasına, açık yüzme havuzundan fitness centera, saunadan cafeye ve bara, spa salonudan masaj odasına, oyun parkından sinemaya ve barbekü alanına kadar ihtiyaç duyulabilecek her şey bu projede. 

Türkiye’nin en hızlı değer kazanan lokasyonu Ataşehir’in batısında, Anadolu yakasının merkezine hakim konumda bulunan Sample Park, E-5'e 2, Fatih Sultan Mehmet'e 3, Kadıköy-Kartal metro hattına 2, metrobüse 2, Medipol Hastanesi'ne ve Memorial Hastenesi'ne ise 5 dakikalık mesafede yer alan Sample Park; Yeditepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi'ne ise yakın konumda yükseliyor.


Telefon: 0 216 291 26 00

Web Adresi: www.samplepark.com.tr Rams Yapı’nın iki rüya projesi nedir? Çamlıca ve Şerifali'de tıpkı Sample Park'ta olduğu gibi yine her türlü aktivitenin yapılabileceği dolu dolu bir yaşamın temellerini atmaya hazırlanan Rams Yapı, 2013'te başlanacak projelerin 2015 başında tamamlanmayı planlıyor. Projelerin fizibilite çalışmaları tamamlandı; marka konumlandırma çalışmaları ise hızlı bir şekilde devam ediyor. Rams Yapı iletişim bilgileri neler? Adres: Örnek Mah. Ahmet Yesevi Caddesi, No:56 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon: 0216 291 26 00 pbx

Faks: 0216 291 27 00

E-Posta: info@ramsyapi.com.tr

Web Adresi: www.ramsyapi.com.tr