Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rams Yapı'dan yeni proje: Marmarams!

RAMS YAPI, İstanbul Esatpaşa'da yeni bir yaşam konseptine daha imza atıyor. ‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla temelleri atılan Marmarams projesi 7’şer katlı 6 bloktan meydana geliyor.


RAMS YAPI, İstanbul Esatpaşa'da yeni bir yaşam konseptine daha imza atıyor. ‘Yedi kat güzel hayat’ sloganıyla temelleri atılan  Marmarams projesi 7’şer katlı 6 bloktan meydana geliyor.


Projede 1+1, 2+1 3+1 olmak üzere 25 farklı büyüklükteki 240 daire bulunuyor. Projede dairelerin yanı sıra ticari alanlar da yer alıyor.


Marmarams'ta peyzaj düzenlemesi, geniş yeşil alanları, büyüleyici göleti, yürüyüş parkuru, çocuk parkı, basket sahası, açık-kapalı yüzme havuzları, saunası, fitness center’ı, basket sahası, masa tenisi, bilardosu ve langırtı yer alıyor.


RAMS YAPI tarafından, yaşama sanatını bilenlere estetik, kalite, sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu 5 bin 810 metrekare alan üzerine inşa edilen Marmarams projesinde, kapalı ve ortak kullanımlı otopark sistemi aynı anda sunuluyor.


Proje, 7 gün 24 saat aktif olarak çalışan güvenlik kamera sistemi ve tüm giriş çıkışların denetlendiği özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan kapalı ve açık oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.


LANSMANA ÖZEL SÜPRİZ FIRSATLAR

25 EYLÜL PAZAR GÜNÜ 13:00’TE MARMARAMS satış ofisinde gerçekleştirilecek lansman töreniyle görücüye çıkarılıp ve satışa sunulacak RAMS YAPI’nın son projesinde üstelik lansmana özel cazip fırsatlar da yer alacak.


MARMARAMS SATIŞ OFİSİ: 

Esatpaşa Mahallesi İbrahim Müteferika Caddesi No: 16/20 Ataşehir / İstanbul


Tel: 0216 316 1 316 

Web: www.marmarams.com