Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Reform İnşaat

Star Towers projesini Esenyurt’ta RDS Enerji İnşaat ve Esenyurt Belediyesi tarafından hayata geçiren firmadır. Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Özen’dir.
Reform İnşaat ne zaman kuruldu?Reform İnşaat, 1997 yılında İbrahim Halil Özen tarafından kuruldu. Pek çok eğitim ve spor tesisleri ile konut projeleri hayata geçiren firma, RDS Enerji ve İnşaat ve Esenyurt Belediyesi ile birlikte Star Towers projesini hayata geçiriyor. 


Reform İnşaat, Star Towers ile birlikte Şişli’de Reform Maslak İş Merkezi ve Şişli Belediyesi Hizmet Binası Yapım İşi’ni devam ettiriyor.


Reform İnşaat
Soldan Sağa: Reform İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özen, RDS & Reform İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özbek, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi KadıoğluReform İnşaat hangi alanlarda faaliyet gösteriyor? 1997  yılında kurulan  firma,  üstyapı hizmetlerinde uzmanlaşmış bir genel müteahhitlik firmasıdır. Müşavirlik ve proje uygulamaları konusunda hizmet veren firmanın uzmanlık alanları; toplu konut, kamu yapıları, spor tesisleri, fabrika binaları ve endüstriyel yapılar, mimari prestij binaları, iş merkezleri ve AVM yapıları… Reform İnşaat hangi projeleri tamamladı?Eğitim Yapıları:  Selim Sırrı Tarcan İ.Ö.O ve Otopark İnşaatı Yapım İşi, Vali Muammer Anadolu Öğretmen Lisesi ve Spor Salonu İşi, Büyükçekmece İlçesi Beylikdüzü Beldesi İ.Ö.O. İnşaatı, Ayazağa İlköğretim Okulu İnş., B.Çekmece Büyükşehir Mah. Yurt Binası, Kadıköy Acıbadem Anaokulu İnşaatı, Pendik Fazilet Olcay İ.Ö.O İnşaatı İşi, Çatalca Çiftlikköy İ.Ö.O İnşaatı İşi, Kadıköy Kemal Atatürk Lisesi Restorasyon İşi, Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesi Güçlendirme İnşaatı, Kadıköy Prof.Faik Somer Anadolu lisesi Güçlendirme İnşaatı, İsmail Rüştü Olcay Lisesi Deprem Güçlendirme İnşaatı ve Kartal Anadolu Lisesi Güçlendirme İnşaatı. 


Spor tesisleri: Ümraniye Sarıgazi Futbol Sahası ve Kıraç Kapalı Spor Salonu.


Konut projeleri: Özen ApartmanıReform İnşaat’ın devam eden projeleri neler? 


Reform İnşaat

Star TowersReform İnşaat

Şişli Maslak 11 Ada 96 Parselde Reform Maslak İş MerkeziReform İnşaat

Şişli Belediyesi Hizmet Binası Yapım İşiStar Towers projesinin detaylı bilgileri neler?RDS ve Reform İnşaat tarafından hayata geçirilen Star Towers projesi Esenyurt Bölgesi içerisinde yükseliyor. RDS-Reform İnşaat Star Towers’da 109 dükkan ve 679 konut bulunuyor. 21 bin metrekarelik arsa alanına sahip RDS-Reform İnşaat Star Towers Esenyurt satılık konut tipleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde tasarlandı. 


RDS-Reform İnşaat Star Towers satılık daire fiyatları 308 bin liradan başlıyor. 


Ödeme planı kapsamında yüzde 25 oranında peşinat veriliyor sonrasında ise banka kredisi uygulanıyor. 


RDS-Reform İnşaat Star Towers teslim tarihi, “Hemen teslim” olarak bildiriliyor. 


RDS-Reform İnşaat Star Towers ulaşım bilgileri şöyle; 


Atatürk Caddesi, Kıraç - Esenyurt /İSTANBUL

RDS-Reform İnşaat Star Towers iletişim


Telefon: 444 16 77

Web Adresi: www.startowers.com.trReform İnşaat iletişim bilgileri neler?MERKEZ


Organize San. Bölgesi 1. Etap 2.Çıkış 133/1 Ada - DİYARBAKIR


İRTİBAT


Merkezefendi Mah. Tercüman Sitesi A5 Blok Zemin Kat No:4 Zeytinburnu - İSTANBUL


Telefon: +90 212 679 15 82  


Faks: +90 212 679 15 02 


E-Posta: info@reforminsaat-tr.com


Web Adresi: reforminsaat-tr.com