Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Reina’nın yerine ne yapılacak?

Ünü ülke sınırlarını aşan ve yılbaşı akşamı yaşanan terör saldırısı sonucu 39 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübü Reina önceki gün yıkıldı. Peki, Reina’nın yerine ne yapılacak?


Ünü ülke sınırlarını aşan ve yılbaşı akşamı yaşanan terör saldırısı sonucu 39 kişinin hayatını kaybettiği gece kulübü Reina önceki gün yıkıldı.


Yılbaşı akşamı terör saldırısı sonucu 39 kişinin öldüğü mekan hakkında İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “Beşiktaş İlçesi, Ortaköy Mahallesi’nde bulunan Reina isimli eğlence mekanında mevzuata aykırı kısımlar için İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümenince yıkım kararı alınmıştır” diye açıklama yaptı.


Reina’nın sahibi Mehmet Koçarslan’ın mahkemelik olduğu mal sahibi Ferit Şahenk’in buraya beş yıldızlı bir otel yapacağı yıllardır konuşuluyordu.


Şimdi ise Doğuş grubunun D.ream adlı yeme, içme ve eğlence şirketiyle beş yıldızlı otel yerine burada 29, Fenix, Le Petit Maison, Zuma, Da Mario gibi kendi markalarının yer alacağı projeyi hayata geçireceği kulislerde konuşulmaya başlandı.Hürriyet