Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Remzi Aydın kimdir?

Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi, inşaattan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı. Remzi Aydın, 1993 yılından beri Torunlar Şirketler Grubu’nda çalışmaktadır.


 

Remzi Aydın kimdir?

Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Remzi AydınRemzi Aydın, hangi üniversiteden mezun?1969 yılında Elazığ’da doğdu. 1992 yılında Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Remzi Aydın, ne zaman Torunlar’da çalışmaya başladı?1993 yılında Torunlar Şirketler Grubu’nda İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. O tarihten bu yana grup bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev almış olup halen Torunlar GYO A.Ş.’de Proje Uygulamalarından Sorumlu olarak görev yapmaktadır.Remzi Aydın ne zaman İnşaat ve Proje Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu?Emlakkulisi.com’un 31 Ocak 2013 tarihli haberine göre; Torunlar GYO Proje Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan Kanaat istifa ederek görevinden ayrılınca, yerine İnşaat ve Proje Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Remzi Aydın getirildi.


Torunlar GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) şu açıklamayı yaptı; 


“Şirketimiz Proje Geliştirmeden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan KANAAT kendi isteği ile 30.01.2013 itibariyle istifaen görevinden ayrılmıştır. 


Yezdan KANAAT tarafından ifa edilmekte olan görevler,  yeni bir atama yada düzenleme yapılıncaya kadar asli görevleri uhdesinde kalmak kaydıyla İnşaat ve   Proje Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  Remzi AYDIN  tarafından yürütülecektir.


Kamuoyuna  saygıyla duyurulur.”Remzi Aydın, Torunlar GYO’daki ‘risk yönetimi’ görevi nedir?Torunlar GYO tarafından açıklanan Kurumsal Yönetim İlkeleri Uyum Beyanı’nda Remzi Aydın ismi şu maddelerde geçmektedir;


 (…) 20- Risk Yönetim ve İç Kontrol Mekanizması


"Şirketimizin maruz bulunduğu risklerin sistemli bir şekilde yönetilmesi amacıyla risk yönetimi İcra Komitesi görevleri arasına alınmıştır. Risk yönetim sistemini yönetim kuruluna karşı temsil etmek üzere İcra Komitesi Başkanlığına Aziz TORUN, İcra Komitesi Üyeliklerine Yunus Emre TORUN, Yezdan Kanaat, İlham İnan DÜNDAR, Remzi Aydın ve İsmail KAZANÇ seçilmiştir.


(…) 25- Yönetim Kurulunu Oluşturan Komitelerin Sayı, Yapı ve Bağımsızlığı


İcra Komitesi : Şirketimizin maruz bulunduğu risklerin sistemli bir şekilde yönetilmesi amacıyla risk yönetimi İcra Komitesi görevleri arasına alınmıştır. Risk yönetim sistemini yönetim kuruluna karşı temsil etmek üzere İcra Komitesi Başkanlığına Aziz TORUN, İcra Komitesi Üyeliklerine Yunus Emre TORUN, Yezdan Kanaat, İlham İnan DÜNDAR, Remzi Aydın ve İsmail KAZANÇ seçilmiştir.Remzi Aydın ve Torunlar GYO iletişim bilgileri nelerdir?Torunlar GYO


Adres: Rüzgarlıbahçe Selvi Çıkmazı No: 4 34805 Beykoz/İstanbul


Telefon: (0216) 425 20 07


Fax: (0216) 425 03 12


E-Posta: info@torunlargyo.com.tr 


Web Adresi: torunlargyo.com.tr