Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Resim İstanbul Nefes'te yüzde 2 peşinatla!

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de hayata geçirdiği Resim İstanbul Nefes projesinde yaz aylarına özel 3 alternatifli kampanyası ile ev sahibi olunabiliyor.


Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de hayata geçirdiği Resim İstanbul Nefes projesinde yaz aylarına özel 3 alternatifli kampanyası ile ev sahibi olunabiliyor. 


Resim İstanbul, 28 blok olarak hayata geçiriliyor. Projede toplam 1394 daire bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar 4 tip daire seçeneğinin yer aldığı Resim İstanbul Nefes'te fiyatlar 345 bin TL’den başlıyor.


Resim İstanbul Nefes için hazırlanan kampanya dahilinde daire almak isteyenlere 3 farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Dileyen sadece yüzde 2 peşinat ödeyerek 1 yıl boyunca taksit ödemeden, dileyen vade farksız 36 ay taksitle ya da peşinat ödemeden yüzde 10 indirimle konut sahibi olabiliyor.


Aydos Ormanı’nı yanı başında, doğanın içinde sağlıklı bir yaşam hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul’da, nin yer aldığı projenin lansmanda olan son etabı  Resim İstanbul Nefes ise Orman manzarası ve peyzaja en hakim özellikli bloklardan oluşuyor.


Teslimlerin 2017 yılının Mayıs ayında yapılacağı projenin yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrıldı. 


Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler, gölet ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol salonu, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun odası, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. 


Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline 10 dakika uzaklıkta bulunuyor.


444 53 18Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı