Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Resim İstanbul – Sancaktepe, İstanbul - Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de hayata geçirilen projedir. Resim İstanbul projesi için 25 Ocak 2014’e kadar ön talep toplanıyor. Resim İstanbul ön talep toplama sürecinde ‘En iyi fiyat garantisi ve yüzde 20′ye varan fiyat avantajı’ sunuluyor.Resim İstanbul – Sancaktepe, İstanbul - Ortadoğu Grup
Proje künyesi

Lokasyon:  Sancaktepe

Toplam arsa:  81 bin 433 m2

İnşaata başlama tarihi:   Ocak 2014

İnşaatı bitirme tarihi:   Mayıs 2016

Yatırım bedeli:  -

Ünite sayısı:  28 blokta 1.310 daire

Mimarı:  Mutlu Çilingiroğlu


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: Ön talep toplanıyor, açıklanmadı.

Ödeme koşulları: Ön talep toplanıyor, açıklanmadı.Proje konumu 

Çevredeki okullar: Cengiz Topel İ.Ö.O.

Hastaneler: Karanfil S.O., İstanbul Şehir Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında, Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde. 


İletişim Bilgileri: 0 212 210 25 25Resim İstanbul – Sancaktepe, İstanbul - Ortadoğu GrupResim İstanbul nerede?


Ortadoğu Grup, yapımına başlanan şehir hastanesi ve metro sayesinde her geçen gün daha da değerlenen Sancaktepe’de, Resim İstanbul projesini hayata geçiriyor. 28 blokta 1.310 daireden oluşan Resim İstanbul için ön talep toplanmaya başlandı. 25 Ocak’a kadar ön talepte bulunanlar Resim İstanbul’dan istedikleri daireyi çok özel fiyatlarla satın alabilecekResim İstanbul projesinin dikkat çeken özellikleri nelerdir?


81.433 m2’lik arazi, 1.310 daireden oluşan toplam 28 blok, Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde kolay ulaşım, Aydos Ormanı’nın yanında, tertemiz bir hava, dikkat çekici dış cephe mimarisi, özel olarak dizayn edilmiş muhteşem bir peyzaj, yapay göleti çevreleven kiraz ağaçları, farklı ve fonksiyonel mimari yaklaşımlar, kapalı/açık yüzme havuzu, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı basketbol sahası, kapalı çocuk oyun alanı, tenis kortu, squash salonu, bisiklet ve yürüyüş yolları, dinlenme locaları, açık hava etkinlik alanı, faaliyet odaları, çocuk oyun parkları, yapay gölet, davet salonu, cep sineması ve kapalı otopark. Resim İstanbul evlerinin konut özellikleri neler?


Toplam 3 etaptan oluşan Resim İstanbul’un 1. etabında toplam 546 daire bulunuyor. Dairelerin özellikleri şöyle; 

Her santimetresi kullanışlı olacak şekilde tasarlanmış evler, farklı ve fonksiyonel tasarım ayrıntıları, 1+1 daireden 4+1 daireye kadar geniş daire seçenekleri, 3 farklı m2’de 1+1 daire, 5 farklı m2’de 2+1 daire, 4 farklı m2’de 3+1 daire, 2 farklı m2’de 4+1 daire, özel dizaynlı yüksek tavanlı çatı katı daireler ve bahçe kullanımlı özel bahçe katı daireler…Resim İstanbul projesindeki ön talep avantajları nelerdir?


En iyi fiyat garantisi ve %20′ye varan fiyat avantajı, alıcıya özel hazırlanmış ödeme planları, istenilen daireyi seçme şansı ve proje konseptini ilk defa görme ayrıcalığı…Resim İstanbul’da ön talep süreci nasıl işliyor? Alıcı konutunu nasıl seçecek?


Ortadoğu Grup'un yeni projesi olan Resim İstanbul projesinde ön talep süreci başladı. Anadolu Yakası içinde Sancaktepe'de yükselen Resim İstanbul projesi kapsamında ön talep süreci 25 Ocak'a kadar sürecek

Alıcı ön talep formunu doldurduktan sonra müşteri temsilcisi tarafından aranarak ön satış takvimi hakkında bilgilendirileecek ve ön satış açıldığında randevuyu organize edecek. 


Daha sonra formu dolduran müşteriler, birbirinden farklı daireler arasından yüzde 20’ye varan fiyat avantajıyla dilediği daireyi seçebilecek. 


Resim İstanbul için ön talep toplamaya başladıklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, “25 Ocak’a kadar Resim İstanbul için ön talepte bulunanlar avantajlı fiyatlarla projeden istedikleri daireyi alabilecek. Ön satış döneminde uygulanacak çok özel fiyatlar sadece ön talepte bulunanlar için geçerli olacak” dedi. 


Sınırlı sayıda daire için ön talep topladıklarını belirten Mehmet Gür şöyle devam etti:


“Ön talepte bulunanlar istedikleri daireyi ve özel olarak hazırlanan ödeme planlarından kendilerine en uygun olanı seçme fırsatını yakalayabilecek. Projenin maketini ve daire planlarını da yine ilk olarak ön talepte bulunanlar görebilecek.” 


Ön talepten yararlanıp projeden konut alanların aynı zamanda akıllıca bir yatırım da yapacağını ifade eden Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Gür,  “Resim İstanbul’da satışa dip fiyatlardan çıkıyoruz. Fiyatları zaman içinde artıracağız. Bu nedenle projenin başlangıcından bittiği tarihe kadar en az yüzde 45 ila yüzde 50 oranında prim yapmasını hedefliyoruz” diye konuştu. Resim İstanbul’un ulaşım olanakları nelerdir?


Resim İstanbul Anadolu yakasının tam kalbinde, Sancaktepe’de; E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında ve Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Resim İstanbul’dan 10 dakikada Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kartal Sahili’ne ulaşılabiliyor.Ortadoğu Grup, Resim İstanbul’dan önce hangi projeleri hayata geçirdi?


Ortadoğu Grup, Middleist, Gönül Evleri, Şişli Memorial Hastanesi Kompleksi, Ortadoğu Plaza, Ortadoğu İş Merkezi, Famas Plaza , İstoç Plaza, Güneysu Kültür Merkezi, Azerbaycan Kültür Merkezi, Gür Plaza ve Merkez Zekeriyaköy’den sonra yeni projesi Resim İstanbul’u hayata geçiriyor. Ortadoğu Grup’un yeni konut projesi Resim İstanbul, Anadolu yakasının tam kalbinde, Sancaktepe’de inşa ediliyor. Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, Resim İstanbul’u nasıl anlatıyor?


81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilecek olan Resim İstanbul hakkında bilgi veren Mehmet Gür şunları söyledi: “28 blokta toplam 1.310 daire bulunan Resim İstanbul, üç etaptan oluşacak. Projenin birinci etabında toplam 546 adet daire bulunacak. Yapımına Ocak ayında başlanacak olan birinci etapta daire teslimleri 30 ay sonra gerçekleşecek.”


Resim İstanbul’da çekirdek aileden geniş ailelere kadar herkese hitap edecek resim gibi bir hayat sunacaklarını belirten Gür, “Projede 1+1’den 4+1’e 14 farklı tipte daire bulunuyor. Farklı ve fonksiyonel mimarisiyle dikkat çeken Resim İstanbul’da dairelerin içinde her santimetrekare konut alıcısının ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak şekilde planlandı. Evlerin tasarımında konut alıcısının hoşuna gidecek sürprizlere yer verildi” diye konuştu. Projede 14 farklı tipte çok özel dairenin olduğunu belirten Mehmet Gür, “Normal dairelerin dışında Resim İstanbul’da yüksek tavanlı çatı katı dairelerle geniş ve ferah bahçe kullanımlı özel bahçe katı dairelere yer verildi” açıklamasında bulundu. Resim İstanbul iletişim bilgileri nelerdir?


Ortadoğu Grup


Adres: Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı  Ortadoğu Plaza No:73 Kat:19 Okmeydanı Şişli, İstanbul, Türkiye

Telefon: +90 212 210 25 25

Faks: +90 212 221 51 52

e-posta: info@ortadogugrup.com.tr


Resim İstanbul ön talep için web: www.resimistanbul.netÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı