Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Resim İstanbul'da yüzde 20 indirim kampanyası sona eriyor!

Ortadoğu Grup, Aydos Ormanı’nın yanı başında yaşamak isteyenler için 31 Ekim’e kadar uzattığı peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasının yanı sıra yüzde 2 peşinatla, Temmuz 2017’ye kadar geri ödemesiz daire sahibi olma fırsatı sunuyor..


Ortadoğu Grup, Aydos Ormanı’nın yanı başında yaşamak isteyenler için 31 Ekim’e kadar uzattığı peşin alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasının yanı sıra yüzde 2 peşinatla, Temmuz 2017’ye kadar geri ödemesiz daire sahibi olma fırsatı sunuyor. 


Resim İstanbul’un 2. etabı olan Resim İstanbul Orman’da ise hemen tapu 3 ay sonra teslim avantajı bulunuyor.Resim İstanbul’da yapılan kampanya dahilinde 36 ay şirket finansmanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor.


Hem doğanın içinde sağlıklı yaşamak hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 bloktan oluşuyor. Her katta üç dairenin olduğu ve 2+1 ile 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Resim İstanbul Nefes’te, daire fiyatları ise 491 bin ile 683 bin lira arasında değişiyor. Resim İstanbul Projesi’nin premium etabı olarak nitelendirilen Resim İstanbul Nefes’te daireler ise 118 metrekareden başlayıp 187 metrekareye kadar çıkıyor.

 

Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmamak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

 

Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılında 

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılının Temmuz ayında yapılacak.

 


Web: https://www.resimistanbul.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı