Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rising Cities

Rising Cities bir browser oyunu. İnternet tabanlı olduğu için CD-DVD kurulum gerektirmeyen internet oyunlarından biri.Rising Cities

Rising CitiesRising Cities oyunu nedir? Oyuna giriş, "Müteahhit belgesi al" mesajıyla başlıyor. Dünya üzerinde 4 milyon 501 bin 692 kişi bu oyunu oynuyor. Rising Cities oyununu kim oynatıyor? Oyun, merkezi Lüksemburg'ta bulunan Bigpoint şirketi tarafından yönetiliyor. Rising Cities'te amaç ne? Sim City benzeri bir oyun olan Rising Cities oyununda amaç sanal ortamda bir müteahhit olarak şehir kurmak ve belediye başkanı olarak başarılı bir şekilde yönetmek.  Oyuna giriş adresi; http://tr.bigpoint.com/risingcities/Rising CitiesOyun kendisini nasıl anlatıyor?"Yeni memleketin Rising Cities'e hoş geldin. Şimdi birinci sınıf belediye başkanı ol. Rising Cities'de yönetici ve stratejist olarak kendini kanıtla. Doğru planlama, iyi kaynak yönetimi ve vatandaşların memnuniyeti oyunda ilerlemeni sağlayacak! 


Vatandaşların için yeterince yaşam alanı sağla, kiraları toplayıp endüstriye, elektrik santrallerine ve gerekli başka binalara yatırım yap. Online metropolünün çok kaynağa ve enerjiye ihtiyacı olacak. 


Endüstriyi krize dayanıklı hale getir ve farklı endüstri ürünleri üret. Onları şehrini geliştirmede kullan ve pazar yerinde diğer belediye başkanlarıyla ticari ilişkiler kur. 


Rising Cities'deki vatandaşlar betonların arasında yaşamayı sevmez. Gereksinimlerine kulak verip onları memnun et. Haydi hemen şimdi belediye başkanı ol! Şehrinin sana ihtiyacı var!"Rising CitiesRising Cities oyuncularına gönderilen en son haber ne?

GİZEMLİ BİNA ETKİNLİĞİ


"Şehrinizi sanatla tanıştırmak ister misiniz? Evetse, Rising Cities’teki Gizemli Bina etkinliğini kaçırmayın! 19 Nisan’dan 22 Nisan’a kadar gizli bir sanat binası için inşaat ruhsatı alabileceksiniz! Gizemi açığa çıkarıp şehrinize renk katın!


Gizemli Bina etkinliği şehrinize biraz sanat ve kültür katmak için geri dönüyor! Özel bina ruhsatlarını alıp inşaata hemen başlayın, 8 saat sonra sürprizi görün ve vatandaşlarınıza ne kadar sanatsever olduğunuzu gösterin. 


Acaba hangi binanın sahibi olacaksınız? Sanat galerisi mi, büyük bir heykel mi, yoksa bambaşka bir bina mı? Her ne olursa olsun, vatandaşlarınız bu sürprize bayılacak!"


Rising Cities