Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaat

Mert Döküm İnşaat tarafından Küçükçekmece Halkalı Atakent’te konumlandırılan projedir. Rota Office projesinde ofislerin metrekare fiyatı 3 bin 120 TL’den başlıyor… İşte detaylar;Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaat
Rota Office


Proje künyesi

Lokasyon:  Halkalı, Atakent

Toplam arsa:  8 bin metrekare

İnşaata başlama tarihi:  Ekim 2013 

İnşaatı bitirme tarihi:   Aralık 2014

Yatırım bedeli:  -

Ünite sayısı:  84 home ofis, 56 ticari alan ve 6 ofis

Mimarı:  Mert Döküm


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: Ofislerin metrekare fiyatı 3120 TL – 3264 TL arasında.

Ödeme koşulları: Yüzde 50 peşinat ve banka kredisi.


Proje konumu 

Çevredeki okullar: Hayriye Gök İ.Ö.O., Prof. Dr. Sabahattin Zaim Lisesi

Hastaneler: Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: TEM yeni kavşak projesinin çıkışında.


İletişim Bilgileri: 0212 472 76 82 Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaatRota Office nerede?


Rota Ofis, Halkalı'da home ofis projesi olarak Mert Döküm İnşaat tarafından yepyeni bir yaşam alanı olarak hayata geçirildi... 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon home ofis seçenekleri bulunan Rota Office, Küçükçekmece Halkalı'da yükseliyor. Halkalı’nın en dikkat çekici bölgelerinden biri olan Atakent’te, Tema Park’ın hemen yanında yer alan Rota Office iş ve ticaret hayatının yeni merkezi olacak. Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaat


Rota Office’in etrafında neler var?


Birbirinden farklı projelerle son dönemde İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan Halkalı Atakent’te yeni bir ofis projesi yükseliyor. Ferah mekânlarda hareketli bir yaşam sunan Rota Office, Tema Park’la iç içe, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nin karşısında, TEM otoyolu yeni kavşak projesinin tam çıkışında yer alıyor.


1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçenekleriyle her ihtiyaca cevap verebilen ve yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan proje, 2015’de tamamlanacak.Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaat


Rota Office projesinin genel özellikleri nelerdir?


Toplu Konut İdaresi’nin Halkalı’daki idari binasının yanı başında yer alan proje, birbirini tamamlayan Kuzey ve Güney bloklarında 1+1, 2+1 ve entegre edilebilir butik ve açık ofis seçenekleriyle her ihtiyaca cevap veriyor. Talebe göre aynı katta 70 metrekareden 500 metrekareye kadar alan sunulabilirken, her katta da otopark erişimli 4 asansör bulunuyor.


Trakya Bölgesi'nin en büyük devlet hastanesi olan Kanuni Sultan Süleyman’ın tam karşısında bulunan projenin zemin ve 1. katında yer alan ve hastaneye cephe dükkanlarıyla eczane, laboratuvar, klinik, görüntüleme merkezi, muayenehane gibi medikal alanlar için iyi bir iş ve yatırım fırsatı sunuyor. Bu mağazalar ayrıca daha geniş alanda iş yapmak isteyen kuaför, çiçekçi, market, kuru temizleme, banka, restoran ve pastane gibi işletmeler için ergonomik bir yapıya sahip. Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaatRota Office’in Tema Park’a yakın olmasının avantajları nelerdir?


Çevresinde benzer bir ofis projesinin bulunmadığı Atakent’te yer alan Rota Office, bölgede yaşamın başladığı 10 bin ve inşası devam eden 8 bin konutluk markalı projelerin yarattığı potansiyelle de dikkat çekiyor. Bünyesinde lüks oteller, birbirinden şık restoran ve kafeler bulunan, gösteri merkezi ve alışveriş merkezleriyle de alışılmışın dışına çıkan, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçi gelmesi beklenen Tema Park'la iç içe olan Rota Office, kullanıcılara hareketli bir iş ortamı vaat ediyor. 


Proje ayrıca 2019 yılında tamamlanması planlanan ve hemen yanı başında durağı olacak metro ile de büyük avantaj sağlıyor. Toplantı salonları ve spor merkeziyle konforlu ve keyifli bir iş hayatı sunan Rota Office, sahip olduğu iş ve yatırım potansiyeliyle de yatırımcıların tercihi olacak. Rota Office ofis fiyatları kaç TL arasında? 


75 metrekare 1+1 ofisler 234 bin TL ile 243 bin TL arasında değişirken, 95-121 metrekare 2+1 ofisler 297 bin TL ile 395 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.Rota Office ödeme planı ne şekilde?


Halkalı Rota Office Projesi, 56 adet ticari alan, 84 adet home ofis ve 6 adet ofisten oluşuyor. Projenin ödeme planı kapsamında ofisler için yüzde 50 peşinat veriliyor.Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaatRota Office iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir?


Adres: Atakent Mahallesi 221. Sokak 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İstanbul

(Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı…)

Telefon: +90 212 472 7682

Telefon: +90 212 472 ROTA

Faks: +90 212 472 76 81

Web Adresi: www.rotaoffice.com


Rota Office – Halkalı - Mert Döküm İnşaat