Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Rotamavi Kartal'da satışlar başladı!

Tüketici ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda konforlu bir yaşam hedefleyen APG İnşaat , Rotamavi projesiyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.


APG İnşaat Yatırım, Rotamavi projesiyle bölgenin en gözde projelerinden birine imzasını atıyor. Tüketici ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda konforlu bir yaşam hedefleyen firma, Rotamavi projesiyle konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.


KARTAL’IN YENİ SEMBOLÜ ROTAMAVİ


Kartal'ın en hareketli noktasında yükselen proje, APG inşaat Yatırım'ın 120 milyon TL'lik yatırımıyla hayata geçiyor.


Rotamavi projesi, kesintisiz deniz ve adalar manzarası ve E-5 Otoyolu'nun yakınında ve TEM -Şamandıra Kartal bağlantı yolu üzerindeki konumu ile bölgenin en değerli noktasında yer alıyor.


İstanbul, Anadolu Yakası'nın yeni iş ve yaşam merkezi haline gelen Kartal'ın son projesi Rotamavi'de lansman dönemine özel ayrıcalıklar sunuluyor.


Yakacık Rota Mavi nerede?


239 BİN TL’DEN BAŞLAYAN LÜKS DAİRELER

Estetik mimarisiyle bölgede öne çıkan Rotamavi'de 188 konut ve 5 ticari ünite yer alıyor.


Projede dairelerin peşin fiyatları lansman dönemine özel olarak 239 bin TL'den başlarken, Kartal bölgesine ve proje donatılarına kıyasla fiyatlar son derece ekonomik seviyelerde tutuluyor.TAMAMI DENİZ MANZARARLI VE GÜNEY CEPHELİ DAİRELER

Kesintisiz deniz ve adalar manzarasına hakim bir noktada konumlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan 4 tip daire seçeneği sunulurken, bahçeli büyük teraslı daireler ile özel loft daireler de yer alıyor. Rotamavi maksimum kullanılabilirlik sağlayan, tamamı güney cepheli daire seçenekleriyle de konut projelerinden ayrışıyor.


Tüm dairelerin deniz manzarasına cepheli olduğu projede 1+1'ler 62 ile 80 metrekare, 2+lier 90 ile 123 metrekare arasında değişirken, 3+1'ler 153 metrekare ve 4+1'ler 280 metrekare büyüklüklere sahip. 1+1 loft daireler 115 metrekare, 2+1 loft daireler 143 ile 158 metrekare, 3+1 loft daireler 278 ile 347 metrekare ve 4+1 loft daire ise 280 metrekare büyüklüğünde.


ALTERNATİFLİ ÖDEME PLANLARI SUNULUYOR

Cazip ödeme planlan da sunulan projede 36 ay vadeye faizsiz taksitlendirme imkanı sağlanıyor. Devlet desteğiyle başlatılan tarihi kampanyayı kendi girişimleriyle Rotamavi projesinde de uygulayan APG İnşaat Yatırım, 120 aya kadar %0,70 faiz oranıyla kredilendirme fırsatı sunuyor. Rotamavi projesi %1 KDV ayrıcalığıyla da lansman fiyatındaki büyük fırsata önemli bir avantaj daha ekliyor.


Teslimlerin hızlı bir şekilde yapılacağı projenin tamamında yaşam 2017'nin Eylül'ünde başlayacak.Tel: 444 28 78

Web: www.rotamavi.com