Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Roya Nova Rezidans'ta metrekaresi 5 bin 800 TL!

Tago Mimarlık, Ared Yapı ve DRS Yapı’nın ortak güç birliğinin bir yansımasını oluşturan Roya Yapı'da dairelerin metrekaresi 5 bin 800 TL'den başlıyor..


Tago Mimarlık, Ared Yapı ve DRS Yapı’nın ortak güç birliğinin bir yansımasını oluşturan Roya Yapı, Roya Nova Rezidans projesinin lansman toplantısını bugün gerçekleştirdi.  


Shangri-La Bosphorus'ta düzenlenen basın toplantısıyla tanıtılan Roya Nova, 251 daire ve 4 ticari üniteden meydana geliyor. 


Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Roya Nova Rezidans’ta metrekare fiyatları 5 bin 800 TL’den başlıyor. 


Anadolu yakasının ulaşım merkezinde yer alan konumu, lokasyon avantajını beraberinde getiriyor. Proje, 1. Köprü, 2. Köprü, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalara uzanan ulaşım aksının merkezinde, metro istasyonu, otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor.


Sektördeki projelere göre en düşük aidatlara sahip olacağı konusunda iddialı olan Roya Nova'da aidatlar metrekaresi 2,5 lira civarında olacak.
http://www.royanova.com.tr/


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı