Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şafak Bamyacıoğlu

Doğuş Üniversitesi’nde okudu. Eğitim hayatından sonra Bamyacıoğlu, IBM POS Aş, AIG, Century 21, Realty World gibi şirketlerde çalıştı. Şimdi Gedizler Yapı, satış ve pazarlama müdürü.


Şafak Bamyacıoğlu


Şafak Bamyacıoğlu kimdir?


Şafak Bamyacıoğlu; TED Kayseri Koleji’nden mezun olduktan sonra Doğuş Üniversitesi’nde okudu. Eğitim hayatından sonra Bamyacıoğlu, sırasıyla şu işlerde görev aldı: IBM POS Aş, AIG, Century 21, Realty World, Tulip Turkuaz, Modakent, 216 Yapı ve son olarak da Gedizler Yapı.


Bamyacıoğlu, Gedizler Yapı’da Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.Şafak Bamyacıoğlu


Şafak Bamyacıoğlu, Ev’re projesi hakkında neler söyledi?


Gedizler Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Şafak Bamyacıoğlu, Ev’re konut projesi hakkında şu açıklamalarda bulundu:


Projemiz 55 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. İlk etabımızda  26 bin metrekarelik alanda toplam 408 daire yer alıyor. 4 bloktan oluşan Evre projemizi Eylül 205'te teslim etmeyi planlıyoruz. Sancaktepe çok gelişen bir bölge biz de bu nedenle ulaşılması kolay daireler tasarladık. Projedeki dairelerin çoğu satın alınması kolay olan küçüt metrekareli dairelerden oluşuyor. 


Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerimiz mevcut. Stüdyo dairelerimiz 45 metrekaredir, 1+1 daireler 59 ile 71 metrekare arasında değişiyor, 2+1 dairelerimiz 99 metrekare ve 120 metrekare, 3+1 dairelerimiz 167 metrekaredir. Bir de çok az sayıda, özel 4+1 daireler ürettik. Bunlar çok kullanışlı, büyük, ferah daireler. 4+1 dairelerimizi de 198 metrekare olarak tasarladık. Bahçe kullanımlı ve dubleks dairelerimiz de var. 1+1 dairelerde bahçe kullanımlı dairelerimiz var. 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerde de dubleks seçenekleri var. 


Şafak Bamyacıoğlu, Ev’re projesinin fiyatları hakkında neler söyledi?


Şafak Bamyacıoğlu, “Fiyatlarımız 135 bin TL'den başlıyor, dairenin metrekaresine, konumuna göre daha da yükseliyor. 800-850 bin TL'ye kadar dairelerimiz mevcut” dedi.


Şafak Bamyacıoğlu, ödeme planları ile ilgili olarak da şu bilgileri verdi:

Proje şu an yolun çok başında. Sancaktepe bölgesi de tam ayaklanma evresinde. Yani verdiğimiz ürün ve fiyat performansımız çok iyi. Bunun dışında tabi bir alım avantajı sunmak gerekiyor. Bu konuda birden fazla seçenek sunuyoruz. Birincisi yüzde 5 peşinatla konut sahibi olabiliyorlar. Yüzde 75'lik kısmı banka kredisi alıyorlar. Peşinatın yüzde 10'unu 1 sene sonra diğer yüzde 10'unu ise yine 1 sene sonra ödüyorlar. Bir diğer seçeneğimiz ise yüzde 25 peşin veriyorlar kalan tutar ise 24 ay sıfır faizle taksitlendiriliyor. Yüzde 50 peşinat verildiğinde ise kalan tutar 36 ay vade faksız taksitlendiriliyor. Peşin alımlarda da özel indirimler yapıyoruz. 


Şafak Bamyacıoğlu, projesinin lokasyonu hakkında ne tür açıklamalarda bulundu?


Gedizler Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Şafak Bamyacıoğlu, Ev’re projesinin lokasyonu hakkında şu yorumlarda bulundu:


Evre projemiz Anadolu Yakası'nın çok kıymetli bir bölgesinde, Sancaktepe'de yer alıyor. Sancaktepe'nin merkezi bir durumu var. Anadolu Yakası'nın sahil hattına, Kartal ve Kadıköy'e çok kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Çok fazla alternatif yol var. Yine Ataşehir Finans Merkezi çok kolay ulaşılabilir bir bölge. Avrupa Yakası'na geçişte birinci ve ikinci bağlantı yolları çok yakın. Hali hazırda oldukça kıymetli bir lokasyon. Bunun dışında bölgede ciddi yatırımlar söz konusu. Şehir Hastanesi bunlardan biri. Burada 4 bin 100 yataklı ciddi bir proje üretilecek. Kısa bir süre sonra bu projenin inşaatı başlayacak. 3.Köprü'nün Sancaktepe'den geçecek olması da buraya değer katacak. Üsküdar-Çekmeköy metro hattı buradan devam edecek. Metro gittiği yere değer katar, kıymet getirir. Sancaktepe'ye de artı bir değer kazandıracak kuşkusuz. Bütün bu yatırımlar buranın kısa bir sürede ciddi değer kazanacağını gösteriyor zaten. 


Şafak Bamyacıoğlu’nun iletişim bilgileri nedir?


Adres: Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. No:46 Sancaktepe - İstanbul

Email: info@gedizleryapi.com.tr Tel: +90 216 311 88 00 Faks: +90 216 311 87 00


Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura