Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şahinbey Akkent Sosyal Tesisi açıldı mı?

Şahinbey Belediyesi sosyal tesis zincirlerine bir halka daha ekledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Akkent Mahallesi’ne yaptırdığı Akkent Sosyal Tesisini törenle vatandaşın hizmetine açtı.


Yatırımlarına son sürat devam eden Şahinbey Belediyesi sosyal tesis zincirlerine bir halka daha ekledi. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Akkent Mahallesi’ne yaptırdığı Akkent Sosyal Tesisini törenle vatandaşın hizmetine açtı.


Düzenlenen törene AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Abdulkadir Yüksel, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, protokol üyeleri de katıldı.


AK Parti Gaziantep Milletvekili Abdulkadir Yüksel konuyla ilgili olarak, “Bu gün yine bir gurur günü. Biz Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun hızına yetişemiyoruz. Sosyal Tesisleri, sosyal sorumluluk projeleri ve ilçesinin yaşam kalitesini arttırmak adına yaptığı hizmetler tüm Türkiye’ye örnek teşkil edecek, tesislerinden birinin açılışı için buraya geldik. Ben kendisini hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun bir kardeşi ve çalışma arkadaşı olarak onunla gurur duyuyorum. İki gün önce Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na, ‘Kent Ekonomisi’ne Katkı Alanında’ Cumhurbaşkanımızın eliyle bir ödül verdik.  Başkanın sadece sosyal sorumluluk projeleri alanında değil kent ekonomisine katkı alanında da çok önemli projeleri var. Belediye başkanı şehrin örnek insanıdır. Şehrin emanetini taşırlar. Kardeşimiz Mehmet Tahmazoğlu da sizin emanetinizi en iyi şekilde taşıyor” dedi.


Zor Şartlarda Önemli Hizmetler Yapılıyor


AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun yaptığı hizmetlerin hızına yetişemediklerini dile getirerek, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun çalışmalarına ve açılışlarına yetişemiyoruz. Ancak yetişebildiğimiz kadar ki kısmına katılabiliyoruz. Eğer tüm açılışlarına katılalım dersek, bizim Ankara’ya hiç gitmememiz lazım. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun çalışmalarını takdir ediyoruz. Özellikle çok zor bir coğrafya da, zor şartlarda belediye başkanlığı yaptığını biliyoruz. Günlük çalışmalarıyla uğraşırken, böyle önemli projelere de imza atmasını takdirle karşılıyorum. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın elinden aldığı ödülden dolayı da kendisini bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu.Şahinbey Belediyesi