Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şahinbey Mavikent 5. Etap'ın son başvuru günü 2 Eylül!

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için yaptırılan Mavikent 5. Etap Konutlarının kayıtlarındaki son gün 2 Eylül olup, başvurular devam ediyor..


Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için yaptırılan Mavikent 5. Etap Konutlarının kayıtlarındaki son gün 2 Eylül 2016 olarak açıklanmıştı.


Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  Mavikent 5. Etap Konutları için kayıtların devam ettiğini belirterek, “Mavikent 4. Etabı yıl sonuna kadar hak sahiplerine teslim edeceğiz. Mavikent 5. Etap için ise kayıtlarımızı almaya devam ediyoruz. Müracaatları 1 Ağustos itibariyle almaya başladık ve vatandaşlarımız kayıtlara oldukça yoğun ilgi gösterdi. 


Bu da ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Kayıtlarımız 2 Eylül’e kadar devam edecek. Birinci günle, son gün kayıt olanlar arasında bir fark yok. Hepsi aynı kuraya girecek ve kuramız noter huzurunda çekilecek.  Konutlarımız 99 metrekare olup, 2 oda bir salon, mutfak, kiler, vestiyer, duşa kabin ve mutfak dolaplarından oluşacak. Etrafında parkıyla sosyal tesisleriyle, ulaşımıyla çok rahat bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Ben kurada çıkacak kardeşlerimi şimdiden tebrik ediyorum. Hedefimiz herkesi ev sahibi yapmak.” dedi.