Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sakarya Kocaali Sosyal Tesisleri'nde sona doğru!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Kocaali Sosyal Tesisleri inşaat çalışmaları devam ediyor.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Kocaali Sosyal Tesisleri inşaat çalışmaları devam ediyor. 


Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu ile Park ve Bahçeler Şube Müdürü Kemal Can Karslı birlikte inceledi. 


Karamehmetoğlu konuyla ilgili olarak, “20 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiğimiz projemizin içerisinde yer alan binanın iç ve dış cephesinde sona yaklaştık. Çevre düzenlemelerinde de epey mesafe kat ettik. Yürüyüş ve koşu alanlarının olduğu bölüm de tamamlanıyor. Havuz kısmımız tamamlandı. Örnek bir park çalışması da tesisimiz de yer alacak. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi noktalamış olacağız” dedi.

 

Acar Sakarya Kocaali Sosyal Tesisleri ile ilgili son olarak; “Kocaali Sosyal Tesisleri’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Çalışmalarda sona yaklaşıldı. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanacak. Büyükşehir Belediyemiz tarafından inşa edilen sosyal tesisler sadece ilçemize değil, bölgeye hitap edecek. İlçemizin turizm göstergelerini üst seviyelere çıkartacak. 7’den 70’e herkesi kapsayacak. Turizm standartlarımız yükselecek. Kaliteli bir işletmecilikle bölgede emsali olmayan sosyal tesisimiz, sadece yaz döneminde değil, her zaman hemşerilerimize hizmet sunacak. İlçemize muhteşem bir değer katacak olan tesis için Büyükşehir Belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi