Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sakarya Taraklı Spor Tesisleri açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Taraklı Spor Tesisleri açıldı. Törene çok sayıda isim katıldı..


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Taraklı Spor Tesisleri açıldı. Açılış törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Zafer Poyraz, AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman katıldı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, açılışta yaptığı konuşmada “Taraklı’da inşa edilen bu tesiste amatör ruhla başlayıp profesyonel sporcu olacak gençlerimizi görecek olmamız bizleri gururlandıracaktır.” dedi.


Tesis sayısı artacak

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuyla ilgili olarak, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak spor alanında önemli yatırımlar hayata geçirdik. Sakarya’nın bir spor şehri olduğunu hepimiz biliyoruz. Tesislerimiz olmadan, altyapımız güçlenmeden sportif anlamda büyük başarılar elde etmemizin mümkün olmadığının da farkındayız. O yüzden  kentteki tesis sayılarını arttırmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi