Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Samim Hatipoğlu kimdir?

2011’de kurduğu Kronos Gayrimenkul’un sahibi. Son Aralık 2015'ten beri Nurol GYO Genel Müdürlüğü yapan Samim Hatipoğlu, Haziran 2017'de görevinden istifa etti..


Samim Hatipoğlu kimdir?

Kronos Gayrimenkul’un sahibi Samim Hatipoğlu

 


Samim Hatipoğlu, kariyerine nerede başladı?1978–1985 yılları arasında Alman Lisesi'nde okuyan Samim Hatipoğlu, 1992-199 yılları arasında Alarko Holding'te Finans Uzmanı ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. 2000-2002 arasında Süzer Grup'ta Başkan Yardımcısı oldu. Samim Hatipoğlu, Kronos Gayrimenkul’u ne zaman kurdu?2005-2006 yıllarında Yapı Merkezi'nde Geliştirme Müdürü ve 2006-2011 yılları arasında ise FTG Development CEO'su olarak görev yapan Hatipoğlu, 2011 yılında Kronos Gayrimenkul'u kurdu. Samim Hatipoğlu, ne zamandır Ağaoğlu ile çalışıyor?Samim Hatipoğlu, aynı zamanda Ağustos 2013'ten bu yana Ağaoğlu Şirketler Grubu'na Baş Yatırım Sorumlusu olarak hizmet veriyor. Samim Hatipoğlu hangi haberlere konu oldu?Samim Hatipoğlu, Rixos Executive Apartments projesini anlatıyor! Tıklayın ve izleyin!

Samim Hatipoğlu kimdir?


Samim Hatipoğlu saçlarını kesti! (Emlakkulisi.com, Mayıs 2013)


Sektörde "Papaz" lakabıyla bilinen Kronos Developement'in yönetici ortağı Samim Hatipoğlu saçlarını kesti...

Miran Yapı ve Ağaoğlu'nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 10 şirkete konut satış ve pazarlaması alanında danışmanlık veren Kronos Developement'in yönetici ortağı Samim Hatipoğlu saçlarını kesti.Samim Hatipoğlu kimdir?Prof. Dr. Zeyyat Hatipoğlu'nun oğlu olan Samim Hatipoğlu, uzun saçları nedeniyle sektörde "Papaz" lakabıyla biliniyordu.


Samim Hatipoğlu'nun saçlarını kesmesi konut piyasasında "Saçlar gitti. Papazlık bitti" esprisine neden oluyor. Samim Hatipoğlu'na "Papaz" lakabını Fuaye Süreyyapaşa'nın Genel Koordinörü İbrahim Yıldız takmıştı.Samim Hatipoğlu Rixos’tan ayrıldı! (Emlakkulisi.com)


FTG Development CEO’su Samim Hatipoğlu Rixos grubundan ayrıldı ve Kronos Gayrimenkul ve Danışmanlık şirketini kurdu. Hatipoğlu, yeni dönemde bağımsız danışmanlık yapacak. Resmi olarak ilk danışmanlık verdiği firma ise Fuaye Süreyyapaşa.Samim Hatipoğlu ve Kronos Gayrimenkul iletişim bilgileri neler?E-Posta: info@kronosdevelopment.com


Telefon: +90 212 366 0214


Web Adresi: www.krnsgayrimenkul.com