Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şanlıurfa Maşuk TOKİ Evleri kura çekimi sonuçları 2017!

TOKİ tarafından Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesinde yapımı gerçekleştirilen 699 adet 3+1 konutun, konut alma hakkı ve konut belirleme kurası bugün gerçekleşiyor...


TOKİ tarafından Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesinde yapımı gerçekleştirilen 699 adet 3+1 konutun, konut alma hakkı ve konut belirleme kurası bugün çekiliyor.


Bu sabah 11:00’da Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GAP  Arena Kapalı Spor Salonu’nda başlayan kura çekimi sonuçlandı. 


Yalnız 3+1 daireler için kura çekiliyor olup, 4+1 konutlara, konut sayısından az başvuru yapılmış olduğundan; “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.


Şanlıurfa Maşuk TOKİ Evleri kura çekimi sonuçları 2017 için tıklayın.


Vaziyet planı

Şanlıurfa Maşuk TOKİ Evleri kura çekimi sonuçları 2017!


Lokasyon


Şanlıurfa Maşuk TOKİ Evleri kura çekimi sonuçları 2017!
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016