Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sapanca Levnavilla görücüye çıkıyor!

Vefa Holding, gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Levnavilla’yı MÜSİAD Expo Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.


Vefa Holding, gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Levnavilla’yı MÜSİAD Expo Fuarı’nda görücüye çıkarıyor. İstanbul CNR EXPO Center fuarında, Vefa yeni markası Estans Yapı ile Sapanca’da tamamını çelikten inşa edeceği 15 villadan oluşan projesini tanıtıyor.


Vefa'nın Levnavilla projesinde de bu bölgede yaşayanlar öncelikli konumda yer alıyor. Estans Yapı, Necat Yapı ve Fuzul İnşaat imzasını taşıyan proje Sapanca'da hayata geçiriyor.


Yeni faaliyet alanlarında projeler geliştirmeyi sürdürdüklerini ifade eden Koçyiğit, bu doğrultuda gayrimenkul alanında da yeni projeleri olan Levnavilla'yı hayata geçirdiklerini kaydetti. Projenin Levnavilla adını Arapça'da renk anlamına gelen Levn'den aldığını bildiren Koçyiğit, sözlerine şöyle devam etti: "Ortadoğu ve Körfez bölgesinde aktif olarak iş yapan Vefa'nın Levnavilla projesinde de bu bölgelerde yaşayanlar öncelikli konumda yer alıyor."


Tamamı çelikten inşa edilecek 15 villalık proje, dokuz adet tripleks villa, altı adet dubleks villa olarak tasarlandı. Dubleks villalarda 4+1 oda ve 3 banyo yer alırken triplekslerde ise 8+1 oda ve 5 adet banyo bulunuyor. 


Her evde 2 araçlık otoparkın yanı sıra 500 metrekare bahçe, 35 metrekare de yüzme havuzu yer alıyor. Aynı zamanda sitede iki tane etkinlik salonunun yanında bir de çok amaçlı salon yer alıyor.http://www.vefa.com/