Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Sapanca Spor Tesisi'nin temeli atıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sapanca’da 40 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış ve temel atma töreni gerçekleşti.


Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sapanca’da 40 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış ve temel atma töreni gerçekleşti. 


Açılış ve temel atma törenine Vali İrfan Balkanlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Kaymakamı Adem Yazıcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Zafer Poyraz, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, ilçe belediye başkanı, ilçe başkanları, Büyükşehir ve SASKİ bürokratları, muhtarlar da katıldı.


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu konuyla ilgili olarak, “Sapancalı kardeşlerimize verdiğimiz bir spor tesis sözümüz vardı. Yaklaşık 10 milyonluk yatırımla sentetik sahası hakem ve soyunma odaları, 2 bin kişilik tibün binası ile modern bir spor kompleksinin temelini atıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tesisimizi hızlı bir şekilde tamamlayacağız ve sizlerin kullanımına sunacağız. Yine yaklaşık 3 buçuk milyonluk yatırımla inşa ettiğimiz SGM’mizinde açılışını bugün gerçekleştiriyoruz.” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi