Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Satya Evliya Çelebi Tuzla'da fiyatlar 247 bin TL'den başlıyor!

Satya Yapı Tuzla'da yeni projeye başlıyor. Satya Evliya Çelebi Tuzla Evleri 247 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor..


Satya Yapı Tuzla'da yeni projeye başlıyor. 4 bin 200 metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan projede toplamda 138 daire yer alıyor. 


3 blok halinde dizayn edilen Satya Evliya Çelebi Tuzla projesinde e 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri ve 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon bahçe katları bulunuyor. 


Tuzla Satya Evliya Çelebi projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 247 bin TL'den başlıyor. Satya Evliya Çelebi Tuzla'da kişiye özel ödeme seçenekler sunuluyor.


Satya Evliya Çelebi Tuzla


Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi lokasyon olarak;  Tuzla Belediyesi, Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Devlet Hastanesi, Tuzla Emniyet Müdürlüğü, İş Bankası Operasyon Genel Müdürlüğüne ve tamamlanacak olan metro durağına yürüme uzaklığında olup, ayrıca E5 Viaport Marina, Tuzla Sahil ve Tuzla Şehir Merkezi ve İDO'ya da 5 dakikalık mesafede yer alıyor.


Projede; hobi odası, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, sauna, buhar odası, fitness center ve barbekü alanı gibi çeşitli ortak kullanım alanları mevcut. 


Satya Evliya Çelebi Tuzla iletişim:

Web: www.satyatuzla.com

Tel: 444 96 42


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com