Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Satya Yayalar Pendik'te 210 bin liraya!

Satya Yapı, yeni konut projesini Pendik'te hayata geçiriyor. Satya Yayalar Pendik Projesi, 12 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Satya Yapı, yeni konut projesini Pendik'te hayata geçiriyor. Satya Yayalar Pendik Projesi, 12 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


4 bloktan meydana gelen Satya Yayalar Pendik'te toplam 340 daire yer alıyor. Satya Yayalar Pendik Projesi'nde daireler 1+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edildi.


Satya Yayalar Pendik'te 1+1 daireler 210 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Satya Yayalar Pendik


Yüzde 70 yeşil alanı, Açık/ Kapalı yüzme havuzu, Sauna ve Buhar odaları, Fitness Center’ı, Yürüyüş parkurları, Kamelyası, Süs Havuzları, Kapalı Otoparkı ve Özel Peyzaj alanıyla sizlere stresten uzak bir yaşam sağlıyor. 


Satya Yayalar Pendik'te 3 bin metrekare alana konumlanacak olan 20 ticari alana da yer veriliyor.


Satya Yayalar Pendik, Sabiha Gökçen Havalanına 4 kilometre, Marmara Üniversitesi Hastanesine 2 kilometre, Sabancı Ünivesitesi’ne 12 kilometre, Gedik Üniversitesi’ne 1 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre, Viaport Avm’ye 6 kilometre ve 2018 ‘de tamamlanacak olan metro durağına 500 metre mesafede yer alıyor.


Proje aynı zamanda İstanbul’un ana arterleri olan Tem ve E5 karayolları ve bağlantı yollarına olan yakın mesafede konumlandırılıyor.444 96 42

www.satya.com.tr


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com