Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

SeaPearl Ataköy'de kişiye özel ödeme seçenekleri!

Deniz manzaralı projede ilk etap 2017'de teslim edilecek Kuzu Grup tarafından inşa edilen İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy, yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor.


İlk etabı 2017'de teslim edilecek Kuzu Grup tarafından inşa edilen İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi SeaPearl Ataköy, yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde yükseliyor.


217 bin metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan 1. etap projede metrekare birim fiyatları ortalama 8 bin dolardan başlıyor. İlk etapta teslimlerin Temmuz 2017'de yapılması planlanıyor. 


20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta, alanları 88 ila 398 metrekare arasında değişen 1+1'den 4.5+1'e kadar farklılık gösteren konut tipleri yer alıyor. 


Projedeki ödeme planıyla ilgili konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "SeaPearl Ataköy'de standart ödeme kalıpları bulunmuyor. 


Yatırımcılar ile karşı karşıya gelerek onları dinleyip nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olmak istediklerini dinliyor, planı birlikte oluşturuyoruz" dedi. Kuzu Grup, projenin örnek dairelerini de hazırladı. Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dekore edilen, alanları 119 metrekare olan 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler, projeyi ziyaret eden yatırımcı profilinden tam not aldı. 


Deniz manzaralı Türkiye'nin en değerli arazilerinden birinde yükselen SeaPearl Ataköy, sınırsız bir deniz manzarası sunuyor. Bunun yanı sıra dünyanın en prestijli otellerinden birine komşu olan proje, Natural Park, barok bahçeler gibi donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. SeaPearl Ataköy'de her bloğun kullanımına özel 150 ile 200 metrekare arasında değişen fitness salonları, yoga salonları, dinlenme alanları ve bunların yanı sıra çocuk oyun alanları, deniz kenarında yürüyüş imkanı, tenis kortu, streetball sahası, yaya yolları, biyolojik gölet, seyir adası, barok tarzı peyzaj alanı da yer alıyor. 


Projedeki tüm bağımsız bölümler deniz manzarasına hâkim bir konumda yükseliyor. 

Atatürk Havaalanı'na 2 km uzaklıkta olan projenin, E5 ve Basın Express yolu üzerinden TEM ile bağlantısı bulunuyor. Adres: Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 Bakırköy/İstanbul


Tel: 444 98 00

Web: http://www.seapearlatakoy.com/