Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seba Gacemer kimdir?

Sinpaş GYO iştiraki Eviya Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Genel Müdürü’dür.Seba Gacemer kimdir?

Eviya Gayrimenkul Genel Müdürü Seba GacemerSeba Gacemer nereden mezun?Kariyerine bilişim sektöründe satış bölümünde başlayan Gacemer, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 


2007-2011 yılları arasında SinpaşGYO’da Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gacemer, Bosphorus City, Aqua City 2010, İstanbul Sarayları, Lagün ve Bursa Modern projelerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmüştür. 


1999-2007 yılları arasında Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gacemer burada Central Life, Aqua City, AquaManors, Sealybria ve Marenegro gibi projelerin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmüştür. 

Seba Gacemer ne zaman Eviya Gayrimenkul Genel Müdürü oldu?


Seba Gacemer Kasım 2011’den bu yana EviyaGayrimenkul’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. 


Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, 13 Ekim 2011'de yaptığı açıklamada; Sinpaş GYO Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığından yeni şirketin Genel Müdürlüğüne atanan Seba Gacemer liderliğinde yeni gayrimenkul şirketini müjdelemişti. Eviya ne demektir?EVİYA Gayrimenkul, Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olan ve Sinpaş GYO’nun yeni bir iştiraki olarak 2011 yılında kuruldu. Adını, “Evinde İyi Yaşa” sloganından alan EVİYA, Sinpaş’ın, “ihtiyaçları çözümlerken belli bir fikri olan, özgün ve temalı konut” vizyonunu çok daha geniş kitlelere sunmayı hedefledi.Eviya Gayrimenkul ve Sinpaş GYO ne zaman birleşme kararı aldı?Aksam.com.tr’nin 03 Nisan 2013 tarihli haberine göre; Sinpaş GYO, geçen yıl kurduğu Eviya Gayrimenkul'ü kendi bünyesinde birleştirme kararı aldığını açıkladı.


Sinpaş GYO, geçen yıl kurduğu Eviya Gayrimenkul'ü devralarak, şirketle birleştirdiğini açıkladı. Sinpaş GYO'dan yapılan açıklamada şöyle denildi: "Sermayesinin %99,99'una sahip olduğumuz ve gayrimenkul projeleri geliştirme sektöründe birlikte faaliyet gösterdiğimiz bağlı ortaklığımız Eviya Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ile bilançosunda görülen tüm aktif ve pasiflerinin bir kül halinde devralma yoluyla birleşme işlemlerinin başlatılmasına karar verilmiştir."Seba Gacemer, Eviya Gayrimenkul-Sinpaş GYO birleşmesini nasıl duyurdu? Eviya Gayrimenkul Genel Müdürü Seba Gacemer imzasıyla 15 Nisan 2013 tarihinde yapılan yazılı açıklama şöyle; 


“Değerli Basın Mensubu, 


Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketlerinden Sinpaş GYO iştiraki olarak kurulan ve ilk projesi Ege Boyu ile İstanbul’da Ege hayatı sunan Eviya Gayrimenkul, Sinpaş GYO ile birleşiyor.


Bu birleşme %99,99 oranında Sinpaş GYO iştiraki olan Eviya’nın bilançolarını Sinpaş GYO bilançosuyla konsolide etme prosedürünü ortadan kaldıran ve tek bilançoda yönetmek kararından kaynaklanan teknik bir birleşme olup, Eviya markası, bugüne kadar sürdürdüğü faaliyetlerini mevcut iş modeli ve mevcut yönetim kadrosuyla aynı şekilde devam ettirecektir.


Eviya, kimliği olan ve özgün bir yaşam tarzı içeren, insanların “evinde iyi yaşayacağı” projeler gerçekleştirmek vizyonuyla başarısını sürdürmeye devam edecektir.


Saygılarımla,

Eviya Gayrimenkul Genel Müdürü

Seba GACEMER”Seba Gacemer hangi haberlere konu oldu?Seba Gacemer, Tebernüş Kireçci’nin Emlak Kulisi programına konuk oldu! Tıklayın ve izleyin!Seba Gacemer ve Eviya Gayrimenkul iletişim bilgileri nelerdir?


EVİYA Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.

Adres: Sinpaş Central Work, Şile Otoyolu Hamza Yerlikaya Bulvarı No:2 Ümraniye / İstanbul

Tel: 0216 313 08 48

Faks: 0216 313 90 00

E-Mail: info@eviya.com.tr

Web Adresi: www.eviya.com.tr