Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seba Office ne zaman teslim?

Seba Office Boulevard, Seba İnşaat tarafından İstanbul Sarıyer'e bağlı Ayazağa bölgesinde inşa ediliyor. Peki, Seba Office ne zaman teslim?


Seba Office ne zaman teslim?


Seba Office Boulevard, Seba İnşaat tarafından inşa ediliyor. Seba Office Boulevard projesi İstanbul Sarıyer'e bağlı Ayazağa bölgesinde konumlandırılıyor.


Seba Office, 204 bağımsız birimden meydana geliyor. 24 bin 651 metrekare arsa alanında inşa edilen Seba Office Ayazağa projesinde 88 adet ofis, 13 adet ticari birim ve 3 adet restorandan yer alıyor. 


Seba Office Ayazağa projesinde ofislerin alanları 116 metrekare ile 1086 metrekare arasında değişiyor. Restoranların alanları ise 242 metrekare ile 424 metrekare arasında değişirken; dükkanların alanları da 60 metrekare ile 100 metrekare arasında belirlendi.


Teslimlerin Mayıs 2017 yılında yapılması planlanan Seba Office projesinde ofis fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 500 dolar + KDV'den başlıyor. 


Seba Office Ayazağa projesinde konferans salonu, kafeterya, toplantı odaları, çocuk bakım odası, kreş, revir, otopark, yemekhane gibi sosyal olanaklar yer alıyor.


Ayazağa Seba Office adres: Ayazağa Mah. Cendere Cd. Yolu No:13 Sarıyer İstanbul (TV8 karşısı)


Seba Ofis Ayazağa iletişim

Telefon: 0212 323 03 03

Web: http://www.sebainsaat.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com