Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seda Dedeoğlu kimdir?

2011 yılında Dedeoğlu Mimarlık bünyesine katılarak, çalışmalarını burada sürdüren Mimar Seda Dedeoğlu kimdir? İşte Seda Dedeoğlu..


Seda Dedeoğlu kimdir? 1986'da Kayseri'de doğan Seda Dedeoğlu, 2004 yılında eğitim görmeye başladığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinden 2010 yılında mezun olmuştur. 


Eğitimi sırasında; şantiye stajını, KG Mimarlık bünyesinde, Kanyon Ofis Bloklarında; ofis stajını ise DDRLP Mimarlık ofisinde, Boğaçhan Dündarlp'in yanında tamamlamıştır. 


2010 yılında EAA - Emre Arolat Mimarlık, tasarım ekibinde, mimar olarak çalışmaya başlamış, çeşitli projelerde yer almıştır. 


2011 yılında Dedeoğlu Mimarlık bünyesine katılarak, çalışmalarını burada sürdürmektedir.


Dedeoğlu Mimarlık..

1980 yılında Şaban Dedeoğlu tarafından kurulmuş olan Dedeoğlu İnşaat AŞ'nin bünyesinde, Ferda Dedeoğlu Bozkurt ve Eda Dedeoğlu Şahin tarafından, 2009 yılında faaliyete geçirilmiştir. 


2011'de Seda Dedeoğlu'nun katılımıyla çalışmalarına devam ederek, çeşitli mimari proje yarışmalarına girmiş ve birincilik elde etmiştir. Mimar 3 kız kardeş, konut, sosyal yapılar ve kültür yapıları gibi projelerin yanı sıra iç mekan ve mobilya tasarımı, mimari fotoğraf çekimi, gibi çeşitli alanlarda, çalışmalarını geliştirmektedir.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura