Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seda Hercan kimdir?

TUZLA PORT konut projesinin tüm satış iletişimini yürüten Seda Hercan kimdir? Seda Hercan bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Seda Hercan, 1980 İstanbul Beykoz doğumlu, Üsküdar Kandilli Kız Lisesi ve Sakarya Üniversitesi İşletme Anadolu Üniversitesi Turizm ve Konaklama İşletmeciliği mezunu Profesyonel hayata 2000 yılında ACARLAR ŞİRKETLER TOPLULUĞU’na bağlı Beykoz/Acarkent ve Sarıyer Acarlar’da Satış Departmanında görev alarak başladı. 


Acarlar’da başarılı geçen 7 yıl sonrasında gayrimenkul sektörünün lokomotif markası SİNPAŞ GYO çatısı altında temalı ve lüks konut projelerinde Satış Yöneticiliğine devam etti. Lagün (Sancaktepe), Aquacity 2010 (Çekmeköy), Bosphorus City (Halkalı), İstanbul Sarayları(Halkalı), Bursa Modern (Bursa) ŞUA İNŞAAT’ın satışa çıkan projelerinde Satış Müdürlüğü ve Şua İnşaat’ın kardeş markası SİYAPI’nın konut ve karma projelerinde Satış Pazarlama Koordinatörlüğü üstlendi. (Elite City (590 Konut/Halkalı) ,Elite Side (400 Konut/Pendik), Smart City Residence) Ardından DEKON İNŞAAT’ın tamamlanan, devam eden ve lansmanını da gerçekleştirdiği tüm kentsel dönüşüm projelerinin Satış ve Pazarlama Direktörlüğünü başarıyla yürüttü. 


Dekon Silva(260 konut/Çekmeköy), Dekon Suadiye Ametist ( 152 konut/Bağdat Cd Bölgesi) Dekon Senkron ( 168 konut/ 5.000 m2 ticari /Ümraniye- Finans Merkezi Bölgesi), Dekon Luna ( 90 konut Ümraniye- Finans Merkezi Bölgesi) Gayrimenkul sektöründeki Satış, Satış Sonrası Hizmetler, Dijital Pazarlama/ Pazarlama ve Reklam yönetimi alanlarındaki uzmanlığım ve her zaman hayalim olan kendi işimi yapma arzum beni Remax’a , başarı ve kurumsallık hedefi ise O’nu şampiyonların ofisi Piramit’e taşıdı. 


Uzun bir süredir ise Remax Piramit ofisinde Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı görevinde, TRC İnşaat’ın teslimlerini başarıyla gerçekleştirdiği TUZLA PORT konut projesinin tüm satış iletişimini yürütmektedir.