Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şekerlisoy Athena Evleri nerede?

Şekerlisoy Topluluğu imzası ile yükselen Athena Evleri, 100 milyon lira yatırım bedeli ile 27 katlı 2 blok olarak yükseliyor. Peki, Şekerlisoy Athena Evleri nerede?


Şekerlisoy Topluluğu imzası ile yükselen Athena Evleri, 100 milyon lira yatırım bedeli ile 27 katlı 2 blok olarak yükseliyor. Projenin bir bloğu rezidans, diğer bloğu ise otel olarak tasarlandı.


Proje bünyesinde yer alan otel 650 yataklı olup, rezidans bloğunda ise 174 rezidans daire yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Daireler 62 ile 90 metrekare arasında değişen büyüklükte.


Satışların başladığı Mersin Athena'da metrekare fiyatları ise 1200 Euro’dan başlangıç gösteriyor. İkinci etap metrekare satışlarının 1500 euroya, teslimde ise bu fiyatların 1800 euroya ulaşacağı bekleniyor.


Projede teslimlerin 2017 Haziran'da yapılması planlanıyor. 


Şekerlisoy Athena Evleri nerede?

Şekerlisoy Athena Evleri Mersin Erdemli’de konumlandırılıyor. Proje, Kleopatra’nın saçlarını taradığı koy olarak bilinen Sultan Koyu’nun tam karşısında yer alıyor.


Projede bir tanesi roof olmak üzere 4 adet restoran ve 4 adet konferans salonu bulunuyor. Projenin ortak kullanım alanları arasında ayrıca iki tane sinema, fitness, mescit, oyun alanı aqua park, infiniti havuz, yürüyüş alanları mevcut.


İletişim bilgileri

Web: sekerlisoy.com

Tel: 0424 237 56 04Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com