Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Selenium Ataköy’de konutlar sahiplerine teslim ediliyor!

Aşçıoğlu, İstanbul’un kalbi Ataköy’de tamamladığı ikonik projesi Selenium Ataköy’de konutların teslimine başladı.


Selenium Ataköy; cep sinemasından kütüphanesine, toplantı odalarından cafesine, çocuk oyun alanından fitness ve squash salonuna, kuru temizlemeden dinlenme salonlarına kadar her ihtiyaca göre sosyal alanlarıyla öne çıkıyor. 


Aşçıoğlu tarafından İstanbul Ataköy’de inşası tamamlanan ve bölgedeki ilk projesi niteliğinde olan Selenium Ataköy’de konutlar, sahiplerine teslim edilmeye başladı. Böylelikle Selenium Ataköy, yeni bir yaşama kapılarını açıyor. 


Ayrıcalıklı Yaşama Açılan Sosyal İmkânlar

Geniş balkonları sayesinde ön cephelerde Marmara Denizi’nin engin manzarasını, arka cephelerde ise 24 saat yaşayan İstanbul’a hâkim bir manzara imkânı sağlayan Selenium Ataköy, eliptik mimarisiyle çok daha işlevsel hale gelen cam kullanımı doğrultusunda dairelerde daha fazla ışık, daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuyor. 


Selenium Ataköy'ün sakinleri, proje kapsamındaki sosyal alanlar ile ihtiyaç duydukları birçok şeye tek bir noktada ulaşıyor; sessiz ve sakin olan kütüphanede kitaplarını okuyabiliyorlar ya da soğuyan havalara karşın cep sinemalarında film keyfi yaşıyorlar. Sakinlerinin sağlığını da düşünen Selenium Ataköy, çok amaçlı spor salonu, squash salonu, pilates stüdyosuyla misafirlerini bekliyor. Bunun yanı sıra sosyal alanlar kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, SPA ile dinlenme odası yer alıyor.  

 

Selenium Retro Ataköy Mart 2017’de Teslim Edilecek 

Aşçıoğlu, Ataköy’deki ikinci projesi Selenium Retro’da da 2017 yılı Mart ayında teslimlere hazırlanıyor. Satışı %85 oranında tamamlanan proje, mimari konseptiyle ve ulaşım akslarına yakınlığı ile şehir hayatını yaşamayı tercih edenler açısından tercih sebebi oluyor.


Web:http://www.seleniumatakoy.com/