Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Selim Koray – Koray İnşaat

Koray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Koray, Yapı Kredi Koray GYO ve Koray Holding Yönetim Kurulu Üyesi’dir aynı zamanda. Selim Koray, Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak da görev yapmaktadır. Koray, 3 Kasım 2013’teki Fenerbahçe Kongresi’nde Aziz Yıldırım’a karşı Mehmet Ali Aydınlar’ın listesinde yer almıştır.Selim Koray – Koray İnşaat

Koray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim KoraySelim Koray hangi okullardan mezun oldu?


03 Kasım 2013’te gerçekleşen Fenerbahçe Kongresi’nde Mehmet Ali Aydınlar'ın Yönetim Kurulu Adayı olan Selim Koray aynı zamanda 27 Şubat 2012’den beri Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden sorumlu yönetim kurulu üyesi.


Lise eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise Michigan Üniversitesi'nde İşletme okuyarak devam ettirdi. Koray Holding'in kurucusu Ayduk Esat Koray'ın iki oğlundan biridir.


Yıldırım Demirören başkanlığındaki Türkiye Futbol Federasyonunda önce Milli Takımlar'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlayan Selim Koray, sonrasında FGD'den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi oldu ve halen bu görevine devam etmektedir. Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinden Koray İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Selim Koray ayrıca Yapı Kredi-Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş ve Koray Holding'de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmaktadır.


Evli ve 2 çocuk babası olan Selim Koray ayrıca İngilizce ve Fransızca bilmektedir. İstanbul Golf Kulübü ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski yöneticisidirSelim Koray ne zaman Koray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı oldu?


Selim Koray, 12 Eylül 2012 tarihinde Yapı Kredi Koray GYO'da Yönetim Kurulu Üyeliği'nin haricinde Koray İnşaat Yönetim Kurulu başkanı seçildi. Murat Koray ise, Yapı Kredi Koray GYO ve Koray Yapı Endüstrisi'nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.Selim Koray hangi haberlere konu oldu?


Selim Koray, Recep Tayyip Erdoğan'ı Nobel'e aday gösterdi! (Emlakkulisi.com, 25 Mart 2013)


Koray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Koray, Başbakan Recep Tayyip Eroğanı Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterdi...


Selim Koray Nobel'e adaylık için bir internet sitesinde başvuruda bulunduğunu ifade etti.Selim Koray ve Koray İnşaat iletişim bilgileri nelerdir?


Koray İnşaat Sanayii ve Ticaret A.Ş. 


Adres: Yapı Kredi Plaza C Blok, Kat 19-20 Levent - 34330, İstanbul / Türkiye 

Telefon: +90 212 279 70 82 

Faks: +90 212 270 30 88 

Web Adresi: www.koray.com.tr