Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Semih Serhat Dumankaya kimdir?

Dumankaya İnşaat’ın kurucularından Halit Dumankaya’nın oğludur. 1987 doğumlu Semih Dumankaya, 2006’dan beri görev aldığı Dumankaya Otomotiv’den sonra gruptaki yeniden yapılanma ile Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.Semih Serhat Dumankaya kimdir?
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Semih Serhat DumankayaSemih Serhat Dumankaya nerede doğdu, nereden mezun oldu?1987 İstanbul Kartal doğumlu olan Semih Dumankaya, Roosevelt University Business Administration bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur.Semih Dumankaya, grupta hangi alanda görev yaptı?2006 yılından itibaren Dumankaya Otomotiv bünyesinde çeşitli görevler üstlenmiş olan Semih Dumankaya, şu an Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.Semih Dumankaya ne zamandır Dumankaya İnşaat’ın yönetiminde?Dumankaya İnşaat, kurucuları İbrahim Dumankaya ve Halit Dumankaya yeni ve farklı projelere odaklanmak stratejisi ile birlikte, 50 yıldan fazla süren birlikteliklerini, sektöre örnek olacak bir profesyonel yaklaşım ve anlaşma ile noktalayarak, ticari faaliyetlerine ayrı devam etme kararı aldılar.


Yeniden yapılanma, 31 Mayıs 2013 tarihli basın bülteninde şöyle açıklandı ve Semih Dumankaya’nın görevi şu şekilde duyuruldu;


“İstanbul- Başta inşaat sektörü olmak üzere, otomotiv, sigorta gibi pek çok alanda hizmet veren Dumankaya grubunun kurucuları, İbrahim Dumankaya ve  Halit Dumankaya, gruba ait şirketlerdeki hisselerin paylaşımının ardından,  iki aile ayrı yönetim yapıları altında,  ticari faaliyetlerini sürdürecek.


Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Uğur Dumankaya’ya devreden Halit Dumankaya, şirketin Onursal Başkanı oldu. Dumankaya İnşaat, Dumankaya Otomotiv, Dumankaya Sigorta, Dumankaya Pusula, Uniplast ve Dumankaya Rent a Car’ ın yeni Yönetim Kurulu ise şu şekilde oluştu: 


Halit Dumankaya (Onursal Başkan), Uğur Dumankaya (Yönetim Kurulu Başkanı), Barış Dumankaya (Yönetim Kurulu Başkan Vekili), Ayla Dumankaya, Semih S. Dumankaya (Yönetim Kurulu Üyesi).Semih Dumankaya hangi haberlere konu oldu?Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu! (Emlakkulisi.com, 25 Ağustos 2013)


Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi, Uğur Dumankaya, Barış Değer Dumankaya, Ayla Dumankaya Pirinççi, Halit Dumankaya ve Semih Serhat Dumankaya tarafından Dumankaya İş Merkezi'nde kuruldu


Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi, Uğur Dumankaya, Barış Değer Dumankaya, Ayla Dumankaya Pirinççi, Halit Dumankaya, Semih Serhat Dumankaya tarafından 1 milyon TL'lik sermaye ile 26 Ağustos'ta kuruldu. 


Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Değer Dumankaya, Yönetim Kurulu Üyeleri ise Ayla Dumankaya Pirinççi, Halit Dumankaya, Semih Serhat Dumankaya olarak belirlendi. 


Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi iş konusu; her türlü kentsel dönüşüm gayrimenkul yatırım projeleri hazırlanması uygulanması ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Dumankaya Kentsel Dönüşüm Proje Geliştirme Anonim Şirketi adres: Pendik, Ankara Yolu Pendik Kavşağı, Dumankaya İş Merkezi Kat:4.Semih Dumankaya evleniyor! (Emlakkulisi.com, 16 Eylül 2012)


Birçok projeye imza atan Dumankaya İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya'nın en küçük oğlu Semih Dumankaya bugün evleniyor... Dumankaya İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya'ın en küçük oğlu 

Semih Dumankaya, Ayşegül Uzun ile hayatını birleştiriyor.


Çiftin nikâh töreni bugün Beşiktaş Four Seasons Hotel İstanbul, at the Bosphorus'ta saat 19.00'da düzenlenecek olan kokteyl ile başlayacaktır. Semih Dumankaya evliler kervanında! (Millihakimiyet.com, 18 Eylül 2012)


Gebze’nin tanınmış simalarından Toyota Dumankaya sahibi Semih Dumankaya hayatını Ayşegül Uzun ile birleştirdi.

Düğün, İstanbul Four Seasons Otel’de görkemli bir töreni ile gerçekleştirildi. Törene çok sayıda iş adamı ve davetli katıldı.


Nesrin ve Haydar Uzun’un güzel kızları Ayşegül Uzun ile Necla ve Halit Dumankaya’nın yakışıklı oğulları Semih Dumankaya, düzenlenen görkemli bir düğün törenle dünya evine girdi. İstanbul Four Seasons Hotel’de düzenlenen düğün törenine Dumankaya ve Uzun ailelerinin yakınları ve çok sayıda davetli katıldı. Misafirlerini kapıda karşılayan Necla ve Halit Dumankaya çifti davetlilerle yakından ilgilendi. Saat 19.00’da başlayan düğün töreni, akşam saat 23.00’e kadar devam etti.


DAVETLİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ


Program ilk olarak otelin bahçesinde verilen Kokteyl ile başladı. Düğün töreni çalınan canlı müzik eşliğinde devam etti. Programın müzik dinletisinin ardından nikâh törenine geçildi. Nikâh töreninde evliler kervanına katılan genç çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Yaşadığı mutluluğu ifade eden Halit Dumankaya, “Allah her anne ve babaya bu duyguyu yaşatsın. Bu mutlu günde bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi. Düğün töreni programa katılan davetlilere yapılan yemek ikramı ile son buldu.Semih Dumankaya ve Dumankaya İnşaat iletişim bilgileri neler?Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş

Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul

Tel: +90 (216) 585 46 00 ‎ 

Faks: +90 (216) 379 86 42

Çağrı Merkezi : 444 7 222

Web Adresi: www.dumankaya.comÖnerilen Bağlantılar : Anneler günü konut kampanyaları