Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Semt Bahçekent fiyatları lansmana özel 195 bin TL'den başlıyor!

SUR Yapı tarafından Esenyurt'a bağlı Hoşdere bölgesinde inşa edilecek Semt Bahçekent fiyatları lansmana özel 195 bin TL'den başlıyor..


SUR Yapı, İstanbul Esenyurt'a bağlı Hoşdere bölgesinde yeni bir proje hayata geçiriyor. Emlak Konut ihalesi ile alınan arsada yaklaşık 1000 konut inşa edilecek. 2 etap halinde hayata geçecek projenin toplam değeri 600 milyon lira. Semt Bahçekent isimli projede daire fiyatları lansmana özel 195 bin TL'den başlıyor. Birinci etabında 669 daire ve 26 ticari alanın bulunduğu projede 67 metrekare ile 222 metrekare arasında değişen 26 farklı tipte daire yer alıyor. Yaklaşık 125 bin metrekare inşaat alanına sahip proje, 3. köprü ve 3. Havalimanına yakın konumda bulunuyor. 


YÜZDE 5 PEŞİNAT AVANTAJI 


Proje hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Emlak Konut ihalesi ile Bahçekent bölgesinde iki etaplı bir projenin yapımını üstlendik. Semt Bahçekent projemiz bunlardan ilki. Bahçekent, kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı, ulaşım imkanlarının zenginleştiği İstanbul'un yeni uydu kentinin bir parçası. Emlak Konut'un öncülüğü ile bölge planlı bir şekilde gelişiyor. Birinci etabmda 669 daire ve 26 ticari alanın yer aldığı proje lansmana özel 195 bin TL'den başlıyor. Metrekare fiyatlarının 3 bin 800 TL civarına geldiği bölgede lansmana özel 2 bin 950 TL'den satışa çıkarak hem oturumcuya hem de yatırımcıya ilk günden kazandırmayı hedefliyoruz. Üstelik lansmana özel yüzde 5 peşinatla satışlara başlıyoruz. 2 etaplı projedenin toplam değeri ise 600 milyon lira. İlk etap teslimleri 30 ay soma yapacağız. Toplam 1000 daireye ulaşacağız" diye konuştu. 


145 dönümlük Hayat Parkı'na komşu konumda olan proje, 2019 yılında tamamlanması beklenen metroya, TEM otoyoluna, Kuzey Marmara yakın konumda bulunuyor.


Hürriyet 

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı