Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şenesenevler – Kadıköy – İstanbul

İstanbul’da Kadıköy’de bir semt. İETT otobüsleri ve minibüslerin levhalarında Üst Bostancı olarak anılan yer. Şenesenevler Semti, Mualla Selcanoğlu Lisesi ve Darüşşafaka Şenesenevler Rezidansı ile bilinir. Behiçpark Sevgili Konutları da Şenesenevler’de hayata geçirilmiştir.Şenesenevler – Kadıköy – İstanbul

Şenesenevler, Kadıköy, İstanbul...Şenesenevler neresidir?


Şenesenevler, İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan Kadıköy ilçesinde bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak Bostancı, Suadiye ve Kozyatağı mahallelerinin kesişim noktasına yayıldığı söylenebilir.


Bostancı, Suadiye ve Kozyatağı mahallelerinin kesişim noktasına yayıldığı söylenebilir. Üst Bostancı diye de geçer.

Şenesenevler, kuzeyinde Kozyatağı Mahallesi, kuzeyden doğuya doğru D-100 Karayolu, D-100 üzerindeki Bostancı minibüs durağından güneye (deniz kıyısına) doğru Mehmet Şevki Paşa Caddesi, güneyde Bostancı Mahallesi ve güneyden batışa doğru Şemsettin Günaltay Caddesi ile çevrilidir.Şenesenevler’de neler var? 


Şenesenevler Semti’nde 1 lise, 2 ilköğretim okulu, 2 eczane, 3 ekmek fırını bulunuyor. Semtin bilinen esnafları arasında Çamlıca Kebap Salonu, Hayat Color ve Damla Pastanesi’nin adı geçiyor. Darüşşafaka Şenesenevler Rezidans’ın özellikleri neler?


2005 yılında kapılarını açan Şenesenevler Rezidans, Bağdat Caddesi’ne beş, Kadıköy’e 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Kent yaşamından kopmayanların tercih ettiği Şenesenevler Rezidans, 63 süit odadan oluşuyor. Odalardaki acil çağrı butonları, ısıtma ve soğutma sisteminin kontrol edilmesine imkân veren gelişmiş otomasyon sistemiyle Şenesenevler Rezidans, konuklarına her an güvenli ve huzurlu bir hayatın ayrıcalığını yaşatıyor.


Adres: Kozyatağı Mah. Leylak Sok. No:1 Şenesenevler 34744 Kadıköy-İSTANBUL

Telefon: 0216 380 48 68 - 380 46 97-98

Fax: 0216 445 63 72

E-Mail: volkan.cakir@darussafaka.orgŞenesenevler’deki markalı konut projesi hangisi?


Behiçpark Sevgili Konutları: Projede Aralık 2012’de satışı devam eden son dairenin fiyatı 6 Aralık 2012 tarihi itibariyle 875 bin lira olarak belirlendi, proje kapsamındaki konut hemen teslim ediliyor.Şenesenevler – Kadıköy – İstanbulŞenesenevler'de Sevgili Yapı imzasıyla hayata geçirilen Behiçpark Sevgili Konutları tek blok halinde inşa ediliyor. Zemin + 8 katta toplam 16 konuttan meydana gelen proje kapsamındaki daireler 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandı.  Projede satışı devam eden son 4 oda 1 salon dairenijn fiyatı 875 bin lira olarak belirlendi. 175 metrekare alana sahip olan daire banka kredisine uygun.


Sevgili Yapı Sevgili Konutları'nda; açık yüzme havuzu, özel tasarım ankastre mutfak, ebeveyn banyosu, 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı garaj bulunuyor. Proje kapsamındaki konut hemen teslim ediliyor.


Telefon: 0216 357 25 25

Web: www.sevgiliyapi.com