Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şenkaya Park Planet'te yüzde 20 peşinatla!

Projelerini İstanbul’un Kurtköy bölgesinde yoğunlaştıran Şenkaya İnşaat, yeni projesi için hazırlıklarına devam ediyor. Park Planet projesinde fiyatlar 1+1'lerde 220 bin liradan başlıyor.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Kurtköy bölgesinde, uygun ödeme koşularıyla yüksek kaliteli projeler üreten Şenkaya İnşaat, herkesin iyi yaşam hakkına saygı duyuyor. Bu yüzden küçük bir birikime sahip tüm maaşlılara, büyük kazançlara dönüşecek bir yatırım fırsatı sunuyor.ŞENKAYA FELSEFESİYLE ZENGİN OLABİLİRSİNİZ

Yönetim Kurulu Başkanlığını Boğaziçi Üniversitesi Mezunu İnşaat Mühendisi Ferruh Şenkaya’nın yürüttüğü Şenkaya İnşaat, 1995 yılında yatırım, inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere kuruldu. Konutta gerçek dünya standartlarını müşterilerine en uygun fiyatlarla sunan Şenkaya İnşaat, çok kazandıran yatırımlarına doğru lokasyonlarda hızla devam ediyor.


Kuruluşundan bu yana iş merkezleri, fabrikalar, otomotiv plazaları, kültür merkezleri, konut ve villa siteleri inşa eden ve 2011 yılında şirket merkezini İzmir’den İstanbul’a taşıyan Şenkaya inşaat; 2011 yılından itibaren ‘Planet’ temalı projeleriyle kalite ve çevre bilincinden ödün vermeden İstanbul’da faaliyet gösteriyor.


Hayal ettiğiniz mükemmel konut anlayışını aklınızdaki fiyatlarla, üstelik banka güvencesi ile sunan Şenkaya, Türkiye’de eşine az rastlanır bir şirket profili olarak göze çarpıyor. Konut çalışmalarını İstanbul’un Kurtköy bölgesinde yoğun olarak sürdüren Şenkaya, bölgede hayata geçirdiği Garden Planet ve Blue Planet projelerini sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu, yeni projesi olan Park Planet’in heyecanını yaşıyor.GARDEN PLANET VE BLUE PLANET SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ!

Şenkaya İnşaat, bugüne kadar belirlediği tarihten erken anahtar teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor. Şenkaya’nın Kurtköy’de bulunan projelerinden Garden Planet, 1+1’den 4+1’e kadar geniş bir yelpazeye sahip olan 370 konuttan oluşuyor. 21 bin metrekare arazi üzerinde yükselen projenin %70’i, yoğun tempoda çalışan şehir insanının yeşile olan özlemini giderecek kadar yeşil alan içeriyor. Proje 2014 yılında tamamlanarak sahiplerine teslim edildi.


Şenkaya’nın bir diğer yatırımı olan Blue Planet projesinde 254 adet konut yer alıyor. Yüzde 70’lik kısmı yeşil alanlara ayrılmış olan projede daire tipleri 1+1’den 4+1’e kadar çeşitlilik gösteriyor. Bu proje 2015 yılında daire sahiplerine teslim edildi.DÜŞLEDİĞİNİZ HAYATA BİR ADIM: PARK PLANET

Şenkaya’nın yeni projesi olan Park Planet, Kurtköy bölgesinde 10 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçiyor. Toplam 240 daireden oluşan Park Planet projesinde, 1+1’den 4+1’e kadar değişik alternatifler mevcut. Sahiplerine yalnızca konut değil, yeni ve farklı bir yaşam sunan Park Planet projesinde, oyun odaları, açık-kapalı yüzme havuzu, kış bahçesi, yürüyüş parkuru, seyir terası, çocuk oyun parkı, geniş yeşil alanlar ve daha birçok ayrıcalık sunuluyor.GERÇEK DÜNYA STANDARTLARINA ULAŞMAK ARTIK ŞENKAYA İLE DAHA KOLAY!

Hayalinizdeki evler ve ödeme koşulları Şenkaya ile gerçeğe dönüşüyor. Küçük birikimlerinizle, büyük kazançlar elde edebileceğiniz daireler sizleri bekliyor.

Şenkaya’nın maksimum kalitedeki konut projeleri, her bütçeye uygun fiyatlar üzerinden, kaliteyi yaşamak isteyen tüketicilerle buluşmaya devam ediyor. Tüm projelerinde banka güvencesine dayalı satış sistemi ile müşterilerine maksimum memnuniyet sunan Şenkaya İnşaat, müşteri dostu satış sistemi ile de sektörde fark yaratıyor.


Şenkaya Park PlanetŞENKAYA PROJELERİYLE ZENGİN OLMANIN FORMÜLÜ

Şenkaya ile zengin olmak için tek yapmanız gereken ilk evinizi almak. Yatırıma dönüştürülen ilk evinizi, yaşam başladıktan sonra sattığınızda, değerini katlayabilirsiniz. Aynı felsefeyi ikinci hatta üçüncü eviniz üzerinden uygulayarak minimum zamanda kazancınızı katlayarak zengin olmanız mümkün. Şenkaya’da eviniz, zaman geçtikçe değerlenir. Yüksek kar potansiyeline sahip olan Şenkaya projelerinde daire alırken de satarken de ayrıcalığı hissedeceksiniz.ŞENKAYA’DAN YENİ YATIRIMLAR YOLDA!

Yatırımlarını Kurtköy bölgesinde sürdüren Şenkaya, müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Kurtköy’de hayata geçireceği Park Planet’le birlikte yeni bir projeye başlayacak firmanın bu yeni projesi de aynı bölgede yükselecek. İstanbul’un çeşitli yerlerinde proje planlamaları yapan Şenkaya, yeni projelerinde de müşterilerinin kazancını maksimuma çekerek yüzlerini güldürmeye devam edecek.
Fiyat listesi:

52-55 metrekarelik 1+1'ler 220 bin TL ile 350 bin TL arasında,

65-98 metrekarelik 2+1'ler 325 bin TL ile 450 bin TL arasında,

166 - 174 metrekarelik 3+1'ler 575 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor.

226 metrekarelik 4+1'ler ise 880 bin TL.


Ödeme planı:

Yüzde 20 peşin ödeme yapıldığında kalan bedel İş Bankası ile anlaşmalı olarak krediyle tamamlanıyor. 
http://www.senkayainsaat.com.tr/Projeler/Park


444 1 594