Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Şerif Soğukbulak kimdir?

2011 yılında Artstyle Mimarlık Avrupa temsilciliğini Almanyanın Stuttgart eyaletinde açarak,Avrupa projelerini buradan yürüten Şerif Soğukbulak kimdir?


Şerif Soğukbulak kimdir? Şerif Soğukbulak, 1982 yılında Ankarada dünyaya geldi. Kısa bir süre sonra ailesi İstanbula yerleşti. Eğitim hayatına İstanbul'da başlamış olan Şerif SOĞUKBULAK, Bakırköy Sabir Çalışkan Lisesi sonrası ’99 da Uludağ Ünv. Balıkesir Müh. Fak. İnşaat Mühendisliği bölümünden ’03 yılında mezun olarak İnşaat Mühendisi ünvanını aldı.


İlk mesleki deneyimini ’03 yılında Alper Müh. ve Mim. Hiz. Ltd. Şti de Proje Mühendisi olarak başladı.


Daha sonra sırasıyla;

’04-’05 : Delta İnşaat AŞ.,TOKİ Başakşehir Projesinde Saha Mühendisi


’05-’06 : KC GRUP,TOKİ-EMLAK GYO Bahçeşehir-Şehri Bahçe İstanbul Hakediş Mühendisi


’06-06′ : Ağaoğlu-My World Ataşehir Projesi,Kaba Yapı Şefi


’06-’08 : Damga Grup,Babil Konakları,Andelip Evleri,Safran Evler Projelerinde Proje Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra


2008 yılında İstanbul Yeşilköyde Artstyle Mimarlığı kurarak İç Mimarlık,Mobilya,Restorasyon,Mimari konsept geliştirilmesi ve ürün tasarımı odaklı hizmet veren bir yapı oluşturmuştur.


Artstyle Mimarlık  bünyesinde bulundurduğu Mimari ekibi ve teknik uygulama kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi hayata geçirmiştir.


2011 yılında Artstyle Mimarlık Avrupa temsilciliğini Almanyanın Stuttgart eyaletinde açarak,Avrupa projelerini buradan yürütmeye başlamıştır.


Şerif Soğukbulak İMO üyesi, Young Ceo Club yönetim kurulu üyesidir.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016