Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seven Four Life Acıbadem'de 1 milyon TL'ye!

Yediyol Şirketler Grubu imzası ile yükselen Seven Four Life Acıbadem'de fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor..


Seven Four Life Acıbadem projesi, Yediyol Şirketler Grubu tarafından Acıbadem'de inşa ediliyor. Butik proje olarak tasarlanan proje 58 konut ve 2 dükkandan meydana geliyor. 


6 blok halinde yükselen Acıbadem Seven Four Life projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerine yer veriliyor.  


Projede yer alan 1+1 daireler 1 milyon TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 700 bin TL'den ve dublesks daireler ise 3 milyon TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

 

Seven Four Life Acıbadem


Butik kentsel dönüşüm projesinde ısınmayı jeotermal enerji ile sağlamayı planlayan Yediyol Şirketler Grubu, konut sahiplerinin bu imtiyazlı ısınma sistemine ücretsiz sahip olacağını açıkladı.


Yediyol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Şuheyp Mendi, uygulamanın Türkiye'de bir benzerinin daha olmadığnı vurguladı. İstanbul'daki jeotermal alanlarının çok büyük bölümüne ait arama ruhsatlarının grup şirketlerine ait olduğunun altını çizen Muhammet Şuheyp Mendi, bu avantajı tüketicilerle paylaşmanınsağlıklı kentsel dönüşümün de önünü açacağını söyledi. 

 

Sevenforlife Acıbadem projesinin mülk sahiplerine ayda en az bin beşyüz liralık yakıt- aidat tasarurrfu sağlayacağına da sözlerine ekleyen Muhammet Şuheyp Mendi, ruhsat alanlarında inşa edilecek yeni projelerde de aynı yöntemi uygulamaya hazır olduklarını söyledi. 

 

İstanbul'un 1. derecede riskli deprem bölgesi üzerinde bir kent olduğunu hatırlatan Mendi, olası bir depremde sıfır risk taşıması bakımından da tercih edilmesi gereken bir seçenek olduğunu söyledi. Mendi bu konuda, “Depremin yol açabileceği olası bir yıkımda doğalgaz hatlarında meydana gelebilecek bir sıkışma, patlama ve yangın nedeni olabilir. Oysa jeotermalin böyle bir riski yok. Dolayısıyla deprem riski taşıyan bir kent için en sağlıklı seçenek” dedi.

 

Jeotermal ısınmanın, doğalgaza göre çok ekonomik olduğuna da dikkat çeken Muhammet Şuheyp Mendi, “Kaldı ki jeotermal enerji milli bir kaynak. Elde edebilmek için dışa bağımlılık söz konusu değil. Yaygınlaşması kentlerin ısınması için ithalata ödenen faturaların azalması, milli servetin yurt içinde kalması anlamını taşımaktadır” diye konuştu. 

 


2018'de teslimlerinin başlaması planlanan  Seven Four Life Acıbadem  projesinin ortak kullanım alanları arasında fitness merkezi, spa, termal tesis, havuzlar, restaurant, hamam ve sauna gibi çeşitli sosyal olanaklar da bulunuyor. 


 

Seven Four Life iletişim:

Web: sevenfourlifeacibadem.com

Tel: 444 7 410