Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seven Life Pendik 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta!

Seven Life Pendik, Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından inşa ediliyor. Pendik Velibaba’da konumlandırılan Seven Life Pendik projesi lansmana özel 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.


Seven Life Pendik, Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından inşa ediliyor. Pendik Velibaba’da konumlandırılan Seven Life Pendik  projesi lansmana özel 255 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.


Tek blok halinde yükselen Seven Life Pendik'te toplam 80 daire yer alıyor. Projede 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire bulunuyor. Seven Life Pendik'te daire teslimlerinin 24 ay sonra yapılması hedefleniyor.


Seven Life Pendik'te lansman dönemine özel olarak 2+1’ler 255 bin TL, 3+1 daireler ise 305 bin TL’den başlıyor. Projede sınırlı bir süre için vade farksız 24 veya 40 ay taksitlendirme seçeneği sunuluyor. 


Pendik Seven Life’ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, kafeterya, spor salonu ve çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılara da yer veriliyor. 


Seven Life Pendik, toplu ulaşım güzergahları üzerinde, Aydos Ormanları’nın eteğinde konumlandırılıyor. Ayrıca projenin yakınında Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sabiha Gökçen Havalimanı, ilköğretim kurumları, alışveriş merkezleri ve semt pazarı mevcut.


Seven Life'in pazarlama ve satışı Arya Proje Danışmanlık tarafından gerçekleştiriliyor.


Tel: (0216) 483 66 66 

Web: http://sevenlifependik.com/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı