Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Seven Life Pendik'te fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor!

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından 25 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Seven Life Pendik’in temeli atıldı..


Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı tarafından 25 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Seven Life Pendik’in temeli atıldı. 


Butik olarak tasarlanan projede 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire bulunuyor. Farklı mimarisi ile bulunduğu lokasyonun en prestijli yapılarından olmaya aday Seven Life Pendik’te teslimlerin 18 ay içinde yapılması planlanıyor.


Aydos Ormanlarının eteğinde konumlandırılan Seven Life Pendik’te 2+1 dairelerin fiyatları 260 bin TL ile 330 bin TL arasında değişirken, 3+1 dairler ise 310 bin TL’den başlıyor. Projede 40 aya varan vade seçenekleri ve peşin ödemelerde indirim avantajı sunuluyor.


Pendik Seven Life’ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, kafeterya, spor salonu ve çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılar standart olarak yer alıyor.  


Seven Life, E-5’e 4 dakika, marina’ya 12 dakika, Marmara Hastanesi’ne 3 dakika, sahile, Via/Port AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 10’ar dakikalık mesafede yer alıyor. 


www.sevenlifependik.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı